2 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

CLOSE UP-Зубна паста Closeup EverFresh М'ятний заряд 100 мл-8714100795286-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

CLOSE UP-Зубна паста Closeup EverFresh Спекотна м'ята 100 мл-8714100795330-

Closeup - будь ближче!


Революційний бренд Close up буквально увірвався на ринок засобів по догляду за порожниною рота. Він закликає нас бути вільними та руйнувати всілякі бар'єри в спілкуванні за допомогою свіжого дихання і білосніжної усмішки.Дітище глобальної корпорації Unilever моментально звернуло на себе увагу в Україні та завоювало любов великої частини купівельної аудиторії. Чистити зуби можна яскраво, переконують нас творці зубної пасти Closeup. І дивлячись на їх продукцію, охоче в це віриться.


Close up - м'який догляд, оригінальний підхід


Чотири кольору, чотири смаки покликані захищати зуби від карієсу і делікатно вибілювати їх за допомогою чарівних частинок Micro Shine Crystals.


У пастах Closeup поєднуються неймовірний колір, неординарний смак і приємна гелева текстура. Все в них настільки привабливо, що хочеться з'їсти. Знайомтеся, чотири Closeup Everfresh супергероя, які перевернуть ваше уявлення про чищення зубів:


  • вибуховий ментол. Гелева текстура фантастичного синього кольору з сяючими мікрочастинками Micro Shine Cristals. Завдяки вмісту фтору запобігає карієсу, а насичений смак ментолу дарує абсолютну свіжість подиху. Діоксид кремнію в складі формули дбайливо і рівномірно очищає емаль від неприємного нальоту;
  • м'ятний заряд. Потужний освіжаючий смак гелевої формули яскравого зеленого кольору освіжає подих і вбиває бактерії в порожнині рота, дозволяючи зубам і яснам залишатися здоровими та красивими. Містить цинк, який поповнює нестачу корисних мікроелементів і бореться з надмірною чутливістю зубів;


#

#

  • спекотна м'ята. Гелеву текстуру несподіваного червоного кольору доповнює оригінальний смак, що перетворює зубну пасту в неймовірний вибух емоцій. Отримайте м'ятний заряд енергії та впевненість для самих палких поцілунків;
  • льодовий евкаліпт. Ніжний блакитний гель з шиммером створений на основі антибактеріального ополіскувача, який радикально знищує 99% бактерій в порожнині рота. М'який абразив ідеально очищає наліт і не утворює тріщин на емалі. Дихання набуває морозну свіжість, а посмішка світиться білизною і здоров'ям.

Ще свіжості!


Крім того, освіжаюча лінійка продуктів від Unilever вдало доповнена двома варіантами ополіскувачів для порожнини рота та ультраадаптованою зубною щіткою.


Завдяки ополіскувачу Close up дихання залишається бездоганним до 12 годин. Ідеальне відчуття чистоти дозволяє відчувати себе комфортно навіть при найближчому спілкуванні.


Приємною несподіванкою стала ультраадаптована зубна щітка, достоїнства якої незаперечні:


  • в три рази більше щетинок, ніж у звичайної зубної щітки;
  • стильний дизайн;
  • маленька головка без праці добирається до важкодоступних місць;
  • м'які щетинки забезпечують дбайливе чищення.


Не витрачайте час на пошуки, щоб купити Closeup за найкращою ціною. Широкий вибір товарів цієї серії можна знайти в інтернет-магазині Watsons. Весь асортимент, представлений в каталозі, можна замовити зі швидкою і зручною доставкою.