5 товарів знайдено
Сортувати за:

Бренд Strep - провідний виробник засобів для депіляціїКомпанія Strep спеціалізується на виготовленні високоякісних продуктів для видалення волосся. Бренд Strep пропонує прості у використанні та ефективні рішення для депіляції, результати яких можна порівняти з процедурами в салонах краси.Материнською компанією бренду Strep є Sarantis Group. Зі штаб-квартирою в Афінах з 1964 року і з більш ніж 50-річною історією, Sarantis Group є багатонаціональною компанією, яка має домінуючу присутність у Східній Європі та активну експортну діяльність по всьому світу.


Протягом усієї своєї історії марка пропонує високоякісні споживчі товари, які люди люблять та яким довіряють у своєму повсякденному житті, завжди беручи до уваги потреби клієнтів та соціально-екологічний вплив.Компанії групи розташовані у 13 країнах Європи, зокрема у Греції, Польщі, Румунії, Болгарії, Сербії, Чехії, Словаччині, Північній Македонії, Угорщині, Боснії та Герцеговині, Португалії, Словенії та Україні, в той же час група підтримує потужну дистриб'юторську мережу. більш ніж у 50 країнах через прямий експорт.

Прихильність до якості бренду StrepЗабезпечення високої та стабільної якості продуктів та послуг є головною метою компанії та невід'ємною частиною її філософії. Зосередження уваги на виробництві безпечних продуктів для споживачів та задоволення їх вимог, потреб та очікувань є головним та незаперечним пріоритетом бренду Strep.З цієї причини компанія дбає про повну та постійну відповідність своєї продукції вимогам, що випливають з нормативно-правової бази та застосовуваних стандартів управління якістю. Водночас бренд інвестує у впровадження та застосування строгих методів контролю якості на всіх етапах виробничого процесу — від отримання сировини та пакувальних матеріалів до остаточної утилізації продукції, зводячи до мінімуму можливість збоїв.
#

#


Науково-дослідна лабораторія компанії складається з висококваліфікованих вчених, косметологів, хіміків, інженерів-хіміків та інженерів-механіків, які стежать за тим, щоб нові наукові знання та тенденції враховувалися при розробці інноваційних та безпечних продуктів, що не завдають шкоди навколишньому середовищу.

Замовити товари бренду Strep: великий вибір варіантівStrep представляє широкий список кремів та смужок для депіляції, ефективних, простих та швидких у використанні. Виберіть серію з асортименту товарів Strep, яка найбільше відповідає вашим потребам, між Classic, Professional та Sugaring.  • Класична лінія Crystal


  • Підходить для будь-яких потреб. Усі склади були розроблені з метою гарантувати бездоганний результат та максимальну переносимість шкірою. Формули містять натуральні фруктові олії, які мають пом'якшувальну дію на шкіру, роблячи її м'якшою та гладкішою.  • Серія Professional


  • Професійна лінія для видалення волосся на тілі, обличчі та чутливих ділянках забезпечує ідеальне видалення волосся. Формула Strip Free містить чистий бджолиний віск та масло насіння камелії, що робить його ніжним на шкірі, залишаючи її м'якою та гладкою.

  • Лінія для шугарінгу


  • Відкрийте собі формулу з тростинним цукром і медом, натхненну стародавньою східною традицією депіляції. Завдяки вишуканим інгредієнтам процес видалення волосся перетворюється на справжній ритуал краси.    Придбати продукцію бренду Strep за вигідною ціною ви можете, скориставшись каталогом інтернет-магазину Watsons. Оперативна доставка здійснюється по Києву та в інші населені пункти.