3 товарів знайдено
Сортувати за:

Багаторічний досвід бренду Dettol – для вашого захистуГігієнічний бренд Dettol вже понад 80 років допомагає людям захистити себе від хвороботворних бактерій.Історія Dettol почалася в 1933 році, та спочатку вироблена ним продукція використовувалася в лікарнях як антисептик для породіль й пацієнтів після операції. У той час інфекції могли викликати смертельні ускладнення, але після введення продуктів Dettol рівень захворюваності на післяпологовий сепсис вдалося значно знизити.Незабаром засоби знайшли своє застосування й у домашніх умовах. Сьогодні Dettol – провідний світовий бренд засобів гігієни, якому довіряють мільйони.
Детальніше про історію та склад асортименту товарів DettolНа початку 19 століття вважалося, що хвороба викликається дисбалансом тіла. Однак у Dettol дотримувалися іншого підходу. У компанії пишалися прогресивною наукою, яка представляла новий спосіб мислення: хвороба викликається мікробами, якими ми заражаємось у ході нашої повсякденної діяльності. Пізніше було виявлено, що мільйони хвороб можна запобігти за допомогою ефективних методів гігієни.Керуючись метою захистити суспільство та використовувати науковий досвід, у Dettol розробляти високоякісні та ефективні антибактеріальні продукти для створення більш чистого та безпечного середовища. Через роки Dettol, як і раніше, відстоює цю ідеологію і став світовим лідером у галузі охорони здоров'я та гігієни, яким є сьогодні.Компанія надає прозору інформацію про інгредієнти своєї продукції: • Антисептики


 • Використовуються активні речовини для знищення мікробів, такі як перекис водню, молочна та лимонна кислоти тощо, щоб захистити людину від шкідливих бактерій та вірусів.


#

#


 • Потужні засоби для чищення


 • Миючі продукти покликані виконувати додаткову функцію, таку як видалення бруду, жиру та кіптяви. Використовуючи суміш натуральних та синтетичних інгредієнтів, очищаючі інгредієнти Dettol утворюють густу піну, що допомагає усунути проблеми з дезінфекцією та робить прибирання легким. • Додаткові компоненти


 • Інгредієнти, що класифікуються як «допоміжні», покликані покращити зовнішній вигляд, текстуру та характеристики продукції. Такі компоненти включають сполучні речовини, консерванти, ароматизатори та наповнювачі, безпечні для людей. • Зволожуючі інгредієнти


 • У сфері особистої гігієни такі засоби використовуються для захисту, зволоження та живлення шкіри. Завдяки пом'якшуючим компонентам Dettol чистячі та дезінфікуючі активні речовини не висушують шкіру, а залишають її м'якою та гладкою.

  Ключові цінності бренду Dettol  Постачання якісних та перевірених засобів гігієни лежить в основі всього, що робить Dettol. Філософія компанії в тому, що правильна гігієна є основою гарного здоров'я, яке потрібне для комфортного життя.

  Глобальне бачення майбутнього бренду полягає в тому, щоб створити здоровіший світ, заснований на дотриманні правил гігієни, та зробити це реальністю, якої може досягти кожен. Ось чому марка прагне постачати якісні антибактеріальні продукти та проводити масове навчання гігієні.  Продукти Dettol є частиною повсякденного життя у мільйонах сімей по всьому світу як невід'ємний елемент дотримання правил гігієни, захисту від мікробів та профілактики захворювань. Ці гігієнічні рішення захищають і тих, хто здоровий, і тих, чия імунна система найбільш уразлива для мікробів.  Замовити товари бренду Dettol та купити їх за вигідною ціною ви можете в інтернет-магазині Watsons. Широкий каталог представляє великий вибір зі списку продукції, покупців порадує також оперативна доставка по Києву та Україні.