Кровоточивість ясен?

КРОВОТОЧИВІСТЬ ЯСЕН?


Бактерії зубного нальоту є однією з найпоширеніших причин захворювання ясен. Бактерії виробляють кислоти із цукру, який ви споживаєте; ці кислоти подразнюють ваші ясна й розчиняють емаль зубів, що в підсумку призводить до появи карієсу. Токсини, що виділяються бактеріями, також можуть спричинити запалення та пошкодити зовнішню тканину ясен, спонукаючи ваше тіло надсилати більше крові на постраждалі ділянки. Це, у свою чергу, може призводити до кровоточивості ясен під час чищення зубів.


Запам’ятайте – кровоточивість ясен не зникає з часом! Лише за умови правильного догляду за порожниною рота ваші зуби будуть міцними, а ясна здоровими.

ДОСИТЬ ТЕРПІТИ! СПРОБУЙТЕ PARODONTAX


За умови використання двічі на день зубна паста пародонтакс в 4 рази ефективніше*, ніж звичайна зубна паста, видаляє накопичення бактерій зубного нальоту, допомагаючи зберегти ясна здоровими, а зуби — міцними. Вона містить тонкодисперсні частки бікарбонату натрію, які проникають у шар зубного нальоту, щоб послабити його зчеплення з емаллю зубів й змити механічним шляхом бактерії.


*видаляє більше зубного нальоту, основну причину кровоточивості ясен, після професійного чищення зубів в кабінеті стоматолога та подальшим чищенням зубів зубною пастою Пародонтакс (із вмістом бікарбонату натрія не менше 67%, за виключенням зубної пасти Пародонтакс Вибілююча із вмістом бікарбонату натрію 62%) 2 рази на день, у порівнянні зі звичайною зубною пастою, що не містить бікарбонат натрію.

Лінійка товарів по догляду за чутливими зубами