Магніти

3 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ГАПЧИНСЬКА-Магніт Gapchinska Янголи Watsons Поза воїна 1 шт-9210000003685-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ГАПЧИНСЬКА-Магніт Gapchinska Янголи Watsons Поза лотоса 1 шт-9210000003692-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ГАПЧИНСЬКА-Магніт Gapchinska Янголи Watsons Поза саранчі 1 шт-9210000003708-

Магніти — символ приємних спогадівМініатюрні декоративні магніти — один з найпопулярніших сувенірів і найчастіше використовуваних предметів для реклами та підвищення впізнаваності певного бренду.Деякі магніти на холодильник є не тільки декоративними, але й практичними, та можуть мати різні конструкції. Серед них — магнітні відкривачки для пляшок, блокноти, фоторамки, термометри. Також існують набори магнітів для розвитку дітей, наприклад, у вигляді цифр або алфавіту.


Магніти — відмінна ідея сувенірів з подорожей, що будуть маленькими трофеями ваших пригод. Фактично, будь-хто, у кого є можливість багато подорожувати, може зібрати різноманітну колекцію магнітів, і кожен з виробів матиме власну унікальну історію, що робить колекціонування надзвичайно захопливим хобі.

Які бувають магнітиЄ багато різновидів магнітів. Вони можуть бути різних форм і розмірів, служать для різних цілей і виготовляються з найрізноманітніших матеріалів:  • Дерев'яні вироби часто виготовляються вручну. Саме такий вигляд мають туристичні сувеніри із зображенням відомих локацій і вигравіюваними на них географічними назвами.
  • Деякі сувенірні вироби, на яких зображені відомі пам'ятки, виготовляються з епоксидної смоли, оскільки в цьому випадку є можливість створити прекрасно деталізовані копії скульптур, будівель і картин.
  • Гумові вироби, як правило, веселі та барвисті. Вони дуже популярні серед молоді, оскільки часто є комічними ілюстраціями популярних будівель або сцен.
  • Пластикові або акрилові вироби часто демонструють повноколірні фотографії.
  • Металеві конструкції зазвичай мають рельєфний або гравійований дизайн, вирізняються високою якістю та можуть бути престижним подарунком.

#

#


Для чого використовуються магніти: список варіантів  • Магніти найчастіше купують як тематичний презент до свят або як сувенір з подорожі. Ви обов’язково згадаєте про відпустку, коли побачите їх на своєму холодильнику.
  • Деякі магніти мають практичне застосування, оскільки вони прикріплені до корисних предметів, таких як відкривачки для пляшок і планувальники. Є також декоративні вироби, що використовуються для додавання яскравості та стилю в кухонний дизайн.
  • Магніти для дітей можна використовувати в освітніх цілях. Наприклад, улюблений барвистий набір магнітів з алфавітом обов’язково сподобається малюку.
  • Це відмінний предмет для колекцій. Найчастіше магніти можна купити за невелику ціну, тому їхнє колекціонування — доступне хобі без шкоди для гаманця.


Придбати такі товари з різноманітним дизайном і конструкцією можна в інтернет-магазині Watsons. Каталог містить широкий асортимент продукції на будь-який смак. До послуг покупців — великий вибір форм оплати та доставки по Україні.