До -45% на парфуми

78 продуктів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

B.U.-Туалетна вода Be You Absolute Me-1133347-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

WOMENS SECRET-Парфумована вода Women'Secret Gold Seduction-8411114054919-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DICORA URBAN FIT-URBAN NYC ЖІН. Т.В.-8410262902431-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

B.U.-Туалетна вода Be You Wild для жінок-5201314123149-

 

Знижка на парфуми

Після зустрічі з людиною ми можемо не запам'ятати її зовнішність, але аромат, який вона принесла, запам'ятається надовго на підсвідомому рівні. Запах парфумів - важлива складова образу, яка безпосередньо впливає на формування ставлення з боку оточуючих. В давнину вважали, що запахи мають магічну силу. Зараз мало, хто в це вірить, але ось в тому, що аромати здатні зробити вас центром будь-якої компанії не сумнівається ніхто.

Знижка на духи

Сучасна парфумерія поділена на три групи:

  1. Духи - містять до 40% пахучої речовини і утримують запах до 10 годин.

  2. Парфуми - на 25% складаються з ароматних масел, зберігаючи стійкість до 5 годин. Є найпопулярнішою групою товарів на ринку парфумерії.

  3. Туалетна вода - не більше 20% пахучих речовин. Звідси і низька стійкість (максимум до 3 годин). За рахунок своєї легкості і не концентрированности ідеально підходить для спекотної пори року.

Нараховують більше 14 груп ароматів, серед яких основними вважаються:

  • Квітковий - переважає запах однієї ноти.

  • Квітковий м'який - букет легких солодкуватих запахів.

  • Східний - солодкі і пряні ноти.

  • Деревні - кедрові, сандалові ноти.

  • Цитрусовий - освіжаючий і підбадьорливий аромат з нотами мандарина, лимона, грейпфрута.

  • Морський - туалетна вода зі свіжістю води і повітря після дощу.

  • Фруктовий - стигла солодкість фруктів і ягід.

Кожен аромат має три види нот, які розкриваються з плином часу. Першими ми відчуваємо верхні ноти, тому вони найяскравіші. Уже через 15-20 хвилин на зміну їм приходять ноти серця аромату (солодкуваті, легкі) і тільки через 5 годин відчуваються базові ноти - пряні, деревні запахи. Багато модниць підбирають парфумерію в залежності від обраного гардеробу, події і настроя, що говорить на користь володіння декількома екземплярами різних ароматів. З огляду на те, що якісна туалетна вода відомих брендів коштує чимало, а повноцінний ароматний «гардероб» і зовсім обійдеться в цілий статок, знижка на парфуми буде дуже до речі.

Акції на парфумерію

Акції на парфумерію, організовані нашою торговою мережею, будуть вигідні не тільки жінкам, а й чоловікам. Дами отримають можливість оновити свій парфумерний ряд, кавалери - купити подарунок близькій людині або вибрати собі новий одеколон. Розпродаж духів допоможе придбати кілька парфумів за ціною одного або купити відразу кілька примірників вподобаного аромату зі знижкою.

Де шукати?

Купити духи по акції або на розпродажі зі знижкою в Києві або іншому українському місті - це можливість придбати якісний одеколон на вигідних умовах. Цілий розділ на сайті торговельної мережі «Ватсонс», виділений під розпродаж духів, допоможе вам зробити правильний вибір!


mastercard-visa