0 товарів знайдено
Сортувати за:

Антисептик — засіб, який варто купити для надійного захисту


Останнім часом в умовах, що змінилися в нашому житті, антисептики для рук набули величезного значення. Їх широко застосовують у медичних установах, а також для домашнього використання, проте в будь-якому випадку слід строго дотримуватися визначених інструкцій з безпеки.


Засоби ефективні в боротьбі з бактеріями, грибками та вірусами. В цілому їхня дія зводиться до зупинки та уповільнення зростання шкідливих мікроорганізмів. Деякі плутають антисептичні засоби з дезінфікувальними. Різниця полягає в тому, що дезінфектори використовуються для знезараження поверхонь (столів, ручок, інструментів), тоді як антисептики — для ділянок людського тіла (подряпин, ран або рук). Від антибактеріальних засобів антисептики відрізняються ширшим спектром дії.


Сфери використання антисептиків


Такі засоби застосовуються для шкірних покривів або, в окремих випадках, призначених лікарем, для слизових оболонок. Ні в якому разі не слід застосовувати такі речовини для лікування без консультації фахівців.


#
#

Застосування антисептиків передбачає:


  • дезінфекцію рук;
  • знезараження ділянок тіла перед хірургічною операцією;
  • запобігання розвитку зараження, виникнення шкірних інфекцій (для протирання невеликих ран, подряпин, опіків, дрібних порізів);
  • лікування інфекцій горла та ротової порожнини бактеріального походження (до складу деяких ліків для горла входять антисептичні компоненти).

Які бувають антисептики


  • За формою випуску розрізняють рідкий розчин, піноподібну речовину та гель. Засоби можуть бути представлені у вигляді місткості з розпилювачем (спрей) або дозатором. Також виробники випускають серветки та креми з антисептичним ефектом.
  • За призначенням розрізняють антисептики для шкірних покривів у побутовому застосуванні (їх ще називають санітайзерами) та засоби для медичного використання.
  • Основою складу може виступати етанол, ізопропанол, повідон-йод або н-пропанол. Додатковими компонентами є загусники, зволожувачі, ефірні олії, четвертинні солі та допоміжні інгредієнти. Аромати часто входять до складу для пом'якшення різкого запаху. Серед відомих у побуті антисептичних речовин можна назвати пероксид водню (звичайний перекис) і хлоргексидин.

Придбати антисептичні засоби різних форм і призначень можна в інтернет-магазині Watsons. Каталог пропонує великий асортимент для можливості вибору найвідповіднішого варіанту. Покупців приємно здивують вигідні ціни товарів і зручна доставка по Україні.


Чи є антисептики для рук альтернативою милу?


Слід пам'ятати, що антисептики не можуть бути повноцінною заміною миття рук. Їх потрібно використовувати тільки після використання мила. Це найефективніший спосіб запобігти поширенню бактерій і вірусів — основних причин хвороб.


Антисептики для рук ефективні у знищенні бактерій і вірусів на чистих руках. Однак вони не результативні в очищенні та видаленні бруду або іншого органічного матеріалу.


Безпека


Хоча в цілому антисептики є безрецептурними та безпечними для використання засобами, не варто застосовувати їх занадто довго (понад тиждень регулярного використання). З такими розчинами слід бути обережними людям з чутливою або схильною до алергічних реакцій шкірою. Також уникайте застосування при глибоких ранах, травмах очей, укусах, сильних опіках. У цьому випадку вам слід звернутися за професійною медичною допомогою.

ТОП антисептиків для рук: Спрей для рук Lucky Day гігієнічний з шавлією, Спрей для рук Lucky Day Алое Вера антисептичний, Дезинфікуючий гель для рук Isana Med.

Ціни на антисептики для рук починаються від 34.90 грн.