Дім

Ганчірки, серветки, губки

110 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

STELLA-Ганчірка з мікрофібри для підлоги Stella двостороння-5903936005802-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

FLINK & SAUBER-Губки Flink & Sauber Для миття посуду, 2 шт-4305615392134-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DIXI-Серветки для прибирання Dixi Віскозні-4820102052662-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

VORTEX-Серветки Vortex для прибирання губчаті-4820048488099-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

STELLA-Серветки для сильних забруднень STELLA у рулоні-5903936022656-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

STELLA-Серветка з мікрофібри Stella для посуду-5903936030415-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

STELLA-Серветка з мікрофібри Stella для скла та дзеркал-5903936030422-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

STELLA-Шкребок Stella Spiral scourer Maxi size-5903936030958-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ФРЕКЕН БОК-Губки кухонні Фрекен Бок Max Подвійний ефект -4823071624816-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

WATSONS-Набір кухонних шкребків Watsons-9580255370925-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

STELLA-Набір губок Stella-5903936020904-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

STELLA-Серветки Stella Premium Cleaning Line з мікрофібри-5903936005765-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ФРЕКЕН БОК-Серветки целюлозні Фрекен Бок Універсальні-4820048483124-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ФРЕКЕН БОК-Серветки для прибирання Фрекен Бок мікрофібра XL-4820048483179-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

ECOMIX-СЕРВЕТКИ УНІВЕРСАЛЬНІ(РУЛОН)-4823077403934-

 

Губки

 

 

Губки для миття посуду - незамінний атрибут будь-якої кухні. Господині давно не уявляють свій побут без цього предмета, вважаючи його чимось постійним та незамінним. Хоча так було далеко не завжди. Якихось сімдесят років тому посуд мили за допомогою ганчірок.

Губки для миття посуду - історія виникнення

Чим же мили посуд наші предки? Руками, піском, содою, дрантям. Правда, ганчірки після процедури доводилося відпирати від жиру та забруднень, що було не завжди зручно. Це призвело до постійного пошуку ефективної заміни. Стали з'являтися мочалки з лика та сизалю. Але спочатку їх використовували для прийняття ванни, а не для миття посуду. Прообраз сучасної губки з'явився ще в середні століття. У країнах Середземномор'я посуд стали чистити за допомогою морської губки. Згодом її замінили на гумову, поки в двадцятому столітті не з'явився поролон. Як і багато геніальних речей, кухонна губка була винайдена в результаті банальної помилки. Виробляючи поліуретан, вчені допустили помилку, результатом якої став ніздрюватий матеріал, абсолютно не придатний для звичайного застосування. Побачивши у бракованому виробі потенціал, вже через кілька років почали виробляти мочалки.

Різновиди мочалок

Підвищений попит на губки та серветки для посуду призвел до появи величезної кількості видів.

Матеріал

     Поролонова губка - то, що ми звикли приймати за назву матеріалу, насправді є торговою маркою, яка почала першою виробляти ці поліуретанові вироби для кухні. Пористість таких мочалок забезпечує відмінну прохідність повітря, що сприяє підвищеному піноутворенню. Її мінусом є абсолютно нетривалий термін використання.

     Серветки з мікрофібри - матеріалу, що чудово вбирає вологу. Довговічні та практичні, такі серветки/губки швидко справляються із забрудненнями, при цьому вони легко чистяться.

     Мочалки з целюлози - при висиханні твердіють, безпечні через стійкості до розвитку мікробів.

Форма випуску

Для кожного зручна за розміром та формою губка виглядає абсолютно по-різному. Найпоширеніші мочалки мають прямокутну форму, спеціальні поглиблення під пальці для додаткового зручності. Також затребувана кругла губка, яка ідеально підходить для миття каструль. Для тих, хто не любить стикатися з миючої поверхнею губки, придумали мочалку на ручці. А щоб миття посуду не виглядало нудним та монотонним, губки випускаються найрізноманітніших забарвлень.

Спеціальні мочалки

     Металеві - використовуються для очищення сильних забруднень жароміцних поверхонь. Не можна використовувати для миття пластикового або тефлонового посуду.

     Для делікатної посуду - губка, загорнута в тканину або пластик. Така мочалка не зіпсує посуд, надійно позбавивши його від забруднення.

     Мочалки з просоченням - зручне застосування. Правда, цей момент часто не сприймається як позитивний через невідомість складу засобу для миття, яким просякнута мочалка.

     Меламінові губки - добре справляється з будь-якими забрудненнями, не залишаючи подряпин. Рекомендується застосовувати для очищення зовнішніх частин каструль.

Серветки та губки - переваги

Купити губку або серветку варто через високу практичність, а також комфортність застосування. Поява цього предмета побуту помітно полегшила виконання домашніх обов'язків. При правильній експлуатації серветка порадує якісним виконанням свого призначення. Завдяки пористій структурі мочалка відмінно утримує піну. Невисока вартість дозволяє вчасно проводити заміну губки.

Де купити?

Купити ганчірку в сучасному виконанні в Києві можна на сайті інтернет-магазину «Ватсонс». Якісно розроблений ресурс з продуманими до дрібниць розділами, дозволить без зусиль виявити необхідну інформацію.

mastercard-visa