Гірлянди

3 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

KOOPMANN-Гірлянда внутрішня Koopmann колір білий 410 см 1 шт-8719202586084-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

KOOPMANN-Гірлянда-сітка Koopmann 10 стрічок по 8 лампочок 1 шт-8711295451942-

Новорічні гірлянди - це невід'ємні атрибути декору, без яких не проходить жодне Новорічне святоКоли Новорічні свята носять, то в усіх магазинах починає панувати святкова атмосфера. Усі вітрини мерехтять вогниками різнокольорових гірлянд, які створюють атмосферу свят, дива та затишку. Новорічні гірлянди – це невід'ємні атрибути декору під час свят.
Види новорічних гірлянд:  • Світлодіодні. Такий тип гірлянд відрізняється від інших своєю високою міцністю, тривалим терміном служби, стійкістю до вологості, енерговитратністю. Ці гірлянди виробляються переважно у вигляді довгого шнура з відгалуженнями лампочок.
  • Гірлянда-нитка. Цей виріб виглядає у вигляді тонкого шнура, на якому присутні світлодіодні лампочки, які спрямовані в різні боки.
  • Гірлянда-сітка. Цим виробом переважно прикрашають вуличні ялинки. Така гірлянда складається із секцій, на стиках яких розміщені лампочки.
  • Дюралайт. Конструкція даного атрибуту являє собою полімерну трубку, усередині якої знаходиться світлодіодний шнур. Така гірлянда відрізняється від інших своєю супер міцністю та економічністю, за допомогою якої прикрашають фасади будинків, вуличні ялинки або використовують для виготовлення різних фігур.


Конструкція будь-якої гірлянди складається з таких основних елементів, як розетка, дроти, лампочки та блок керування. Останнім часом популярним стало, коли на цьому елементі декору висять різні фігурки ялинок, звірів, казкових персонажів, які зсередини освітлюються лампочкою. Такими гірляндами прикрашають каміни, полиці з книгами або підвіконня, що вдало підкреслить інтер'єр будь-якого житла.

Як вибрати новорічну гірлянду для дому?  • Найкраще купувати новорічні аксесуари для дому у спеціалізованих точках продажу, які реалізують якісний товар;

#

#


  • При їх купівлі уважно оглядайте упаковку, щоб вона була без механічних пошкоджень. Також на ній має бути зазначено виробник, найменування товару та певні обмеження;
  • Звертайте увагу на сертифікат якості продукції;
  • Вибирайте гірлянди з ущільненими та добре ізольованими проводами. А потужність самого виробу має перевищувати 65 ват;
  • Якщо в будинку відбуваються часті перебої з електрикою, краще придбати гірлянду на батарейках.
Де придбати новорічну гірлянду за найкращою ціною в УкраїніВи можете придбати новорічні гірлянди, перейшовши на сайт інтернет-магазину Watsons, де вони представлені в різних варіантах. Також, Ви можете ознайомитися з великим асортиментом будь-якої побутової продукції, необхідної для всіх членів Вашої родини без винятку. Постійна програма акційних товарів допоможе заощадити на шопінгу. Тут легко знайти засоби для особистої гігієни, набори декоративної косметики, доглядову продукцію, дитячі товари, ефективні засоби для чищення та інші необхідні аксесуари. Діюча послуга доставки по Києву та решті населених пунктів України, допоможуть робити покупки в онлайн режимі не виходячи з дому чи офісу.