Штучні ялинки

1 товарів знайдено
Сортувати за:

Ялинки штучні – це основні атрибути декору в будь-якому будинкуЩороку перед Новим Роком кожен з нас знову замислюється про купівлю ялинки. З дитинства новорічні свята у нас асоціюються із запахом живої ялинки чи сосни. Але через технологічний прогрес з'явилася альтернатива замінити свіжозрубане новорічне дерево на штучне.
Сучасні штучні ялинки між собою відрізняються різним дизайном, розміром, висотою та самим матеріалом хвої.Висота буває різною, починаючи від найменшої настільної від 25 см і до найвищих королівських, якими прикрашають міські площі. Настільні ялинки прикрасять будь-який нудний офісний стіл та створять новорічний настрій на роботі.Штучні новорічні ялинки сьогодні точнісінько виготовляють за подобою живого дерева. Найпопулярнішими є сосна, смерека та кедр.Сама конструкція виготовляється із нержавіючої сталі. Гілки деревця надійно кріпляться до його основи, яка стоїть надійно на пластиковій або металевій тринозі.Матеріал з якого виробляється хвоя - це дуже важлива частина у виборі штучної красуні, тому що він буває різних видів. Гілки ялинки можуть бути з м'якої хвої, жорсткої (мона волокна – волосіні), литої.Якщо ближче розглянути м'яку хвою, можна побачити, що вона виглядає як розрізаних на вузькі смужки плівку, довжина і товщина яких теж бувають різною.Лита хвоя максимально схожа на живе дерево. Даний варіант виробу є найбезпечнішим для дітей та тварин у будинку.Жорстка хвоя на гілках штучної красуні дуже схожа на сосну. Такий виріб легко збирається, миється та очищається від забруднень.Сучасні варіанти штучних новорічних ялинок можуть мати додатковий декор у вигляді засніжених гілок та лісових шишок.
#

#

Як вибрати штучну ялинку для дому?  • Найкраще купувати новорічну ялинку для дому у спеціалізованих точках продажу, які реалізують якісний товар;
  • При їх купівлі уважно оглядайте упаковку, щоб вона була без механічних пошкоджень. Також на ній має бути зазначено виробник, найменування товару та певні обмеження;
  • Звертайте увагу на сертифікат якості продукції;
  • Вибирайте ялинку, яка виготовлена з якісного полімеру та без різкого запаху.
Де придбати штучні новорічні ялинки за найкращою ціною в УкраїніВи можете придбати новорічну ялинку, перейшовши на сайт інтернет-магазину Watsons, де вони представлені настільних варіантах. Також, Ви можете ознайомитися з великим асортиментом будь-якої побутової продукції, необхідної для всіх членів Вашої родини без винятку. Постійна програма акційних товарів допоможе заощадити на шопінгу. Тут легко знайти засоби для особистої гігієни, набори декоративної косметики, доглядову продукцію, дитячі товари, ефективні засоби для чищення та інші необхідні аксесуари. Діюча послуга доставки по Києву та решті населених пунктів України, допоможуть робити покупки в онлайн режимі не виходячи з дому чи офісу.