Розтягувачі для взуття

3 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DIXI-Розтягувач для взуття Dixi Спрей-4820217360065-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

BLYSKAVKA-Піна-розятгувач для взуття Blyskavka, 150 мл-4820055140829-

Розтягувачі — надійний спосіб розв’язання проблеми тісного взуття


З проблемою незручного взуття стикався майже кожен. Занадто вузькі туфлі, що здавлюють ногу, часто стають причиною звернення до ортопеда. Врослі нігті, бурсити, молоткоподібні або схрещені пальці ніг, натоптиші, мозолі, порушення циркуляції крові — ось неповний список наслідків того, що стопи занадто затиснуті взуттям. Усі ці проблеми можуть призвести до сумних наслідків.


Багатьом проблемам можна запобігти, правильно підібравши взуття. Це стосується також моделі (наприклад, занадто загострений мис протипоказаний), анатомічних особливостей стопи та характеристик конструкції. Радимо зупинити свій вибір на м'якій амортизувальній підошві, що поглинає ударні навантаження.Але якщо ви вже встигли придбати тісну пару, не поспішайте її позбавлятися: ситуацію допоможуть урятувати розтягувачі для взуття. Деякі люди користуються побутовими засобами, але ми пропонуємо професійний підхід, що гарантує якість і відчутний ефект.


Щоб упоратися з подібною проблемою, можна купити колодки для розтягування взуття або спеціальні спреї. А можна використовувати комплексний підхід і застосувати обидва інструменти одночасно.


Як використовувати колодки для розтягування взуття


Застосування колодки для розтягування взуття — прекрасний спосіб змінити як довжину, так і ширину виробу. Це також корисно для націлювання на проблемні ділянки.


Колодки для розтягування взуття купити варто для виробів з натуральних матеріалів. Судячи з відгуків, якщо ви використовуєте їх для розтягування синтетики, вам може знадобитися повторити процес знову в майбутньому, щоб зберегти ефект. Матеріали штучного походження, такі як поліуретан, згодом повертаються до свого початкового розміру.


Двосторонні носилки для взуття можна використовувати для розтягування взуття в ширину та довжину.
#


#

Як працювати з двосторонньою колодкою для взуття:


  • Підготуйте взуття до розтягування, обробивши її зсередини та зовні спреєм. Сконцентруйтеся на особливо важкодоступних місцях.
  • Вставте заглушки для точкового розтягування там, де потрібен тиск.
  • Помістіть усередину колодки. Переконайтеся, що блокування пальця повністю закрите. Для розтягування в довжину переконайтеся, що п'ятковий блок розташований правильно.
  • Поверніть ручку, щоб переконатися, що вона щільно прилягає. Поверніть руків’я за годинниковою стрілкою, щоб зробити подушечку пальців ширше. Знадобиться 2–3 повних оберти, перш ніж ви побачите, як взуття розширюється. Щоб підвести п'яту до задньої
  • частини взуття, потрібно 5–8 повних обертів.
  • Залиште колодки в такому стані на 6–8 годин, а потім перевірте результат. Якщо вам потрібне додаткове розтягування, почекайте ще 8 годин. Для досягнення правильної посадки може знадобитися до двох днів.
  • Щоб зняти колодки, поверніть ручку проти годинникової стрілки та витягніть.

Важливо: не залишайте колодки у взутті надовго, оскільки надмірне розтягнення взуття зробить їх надто вільними. Щоб зберегти нову форму вашого розтягнутого взуття, під час зберігання ми рекомендуємо використовувати спеціальні колодки.
Спреї для розтягування


Додатковим інструментом для збільшення розміру взуття є спрей-розтягувач. Такий засіб зволожує шкіряну поверхню настільки, щоб її можна було розтягнути, не пошкоджуючи, та містить кондиціонери, щоб шкіра залишалася м'якою.


У разі самостійного використання необхідно просто розпорошити засіб, надіти пару щільних шкарпеток і прогулятися в черевиках протягом декількох годин. Більшість аерозолів для розтягування можна використовувати для взуття з різних типів шкіри: зокрема лакованої, замші та нубуку.


Придбати такі корисні речі за доступною ціною можна в інтернет-магазині Watsons. Великий каталог містить широкий асортимент товарів. Ми пропонуємо зручну доставку по Києву та всій території України.