Накладні вії

2 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

KITTA-Накладні вії Kitta універсальні 1 шт-2000078640427-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

CATRICE-Накладні вії Catrice Lash Couture InstaExtreme Volume 1 шт-4059729222138-

Накладні вії у Watsons


Густі, темні вії — мрія кожної жінки. Вони роблять погляд відкритим, підкреслюють виразність очей і в цілому додають обличчю привабливості. На ринку косметики існує безліч засобів для підкреслення краси. Якщо ви хочете максимально посилити виразність погляду, найкраще купити накладні вії.


Вони являють собою волоски, що прикріплюють на верхню повіку по лінії росту вій за допомогою клею, а також пінцета або аплікатора.


Які накладні вії можна купити


Вії накладні бувають різних форм і кольорів, їх виготовляють з різних матеріалів.


За конструкцією розрізняють:


 • Поодинокі — відмінний варіант, якщо ви хочете злегка посилити повноту та довжину ваших природних вій або просто додати виразності в певних ділянках лінії росту.
 • Пучкові можна наносити в ряд або тільки на зовнішній кут очей, щоб створити ефект котячого ока.
 • Стрічкові являють собою горизонтальну смугу, яку прикріплюють по верхній лінії росту.

Залежно від матеріалу виготовлення вироби бувають:


 • Штучні (з акрилу, поліестеру, PBT-волокна).
 • Натуральні (з кінського волоса, вовни норки або соболя, людського волосся, шовку).

##


У каталозі інтернет-магазину Watsons вії накладні представлені в широкому асортименті. Ви зможете купити той варіант, що максимально вам підходить. Тут на вас чекає великий вибір товарів, приємні ціни, зручні способи оплати та доставки по всій території України.


Підбір варіантів, що підходять до вашої формі очей


Знайти потрібну форму накладних вій легко, але важливо переконатися, що вона прикрашає та підкреслює індивідуальну форму ваших очей.


 • Якщо вам пощастило мати великі круглі очі, то вам підходять практично будь-які варіанти. Довгі вії з різким завитком виглядають якнайкраще, оскільки вони підіймають і підкреслюють верхню повіку.
 • Об'ємні стилі іноді можуть бути дуже важкими та зробити ваші очі набагато меншими, ніж вони є. Натомість виберіть природні вії з подовженими кінчиками для миттєвого ефекту котячого ока.
 • Вузькі очі (азійського типу) можна візуально збільшити, додавши віям довжину, піднявши та завивши їх. Багатошарові завиті вії створять ілюзію широко розкритих очей. Градієнтна довжина також є відмінним способом подовжити очі з такою формою повік.
 • Мигдалеподібні очі злегка загострені на кожному краї з широким центром, що робить їх надзвичайно привабливими. Вони виглядають приголомшливо, коли їх форма покращена за допомогою густих вій, що мають рівномірно розподілений обсяг.
 • Якщо очі глибоко посаджені, потрібно створити оптичну глибину, щоб «відкрити» їх. Ви можете зробити це, використовуючи ультрадраматичний стиль вій. Вибирайте довгий закручений варіант, що додає об'єму. • Якщо відстань між очима перевищує ширину очного яблука, їх називають широко посадженими. Вибирайте вії, що не збільшуватимуть вашу форму очей, і намагайтеся візуально наблизити очі одне до одного. Підійдуть класичні довгі та густі накладні вії.
 • Для великих очей не вибирайте занадто довгі вії, оскільки це може створити ефект неприродного «здивованого» виразу обличчя. Підійдуть короткі та середні пасма, що привертають увагу до лінії росту та м'яко підкреслюють форму ваших очей.
 • Скоригувати форму опущених зовнішніх куточків очей, створюючи ілюзію висхідного руху, можна за допомогою повних вій, що звужуються.
 • Підняті вгору очі мають той самий вигляд, що й очі мигдалеподібної форми, але вирізняються природним вигином у зовнішніх кутах. Краще рішення — використовувати вії такої довжини та пишності, що не фокусуватимуться на зовнішніх краях, не привертаючи уваги до перевернутих куточків.
 • Якщо у вас близько посаджені очі, внутрішні куточки знаходяться недалеко від носа. Зосередьтеся на збільшенні довжини зовнішніх країв, щоб підняти та підкреслити очі та розширити простір між ними.