Лосьйон від прищів

3 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

CLEAN and CLEAR-Лосьйон для обличчя Clean & Clear Глибоке очищення для чутливої шкіри 200 мл-8002110312976-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

CLEAN and CLEAR-Лосьйон для обличчя Clean&Clear проти чорних цяток 200 мл-3574660128109-

Ефективне рішення для гладкої шкіри: лосьйони для обличчя від прищівСучасна індустрія косметики пропонує великий вибір засобів для отримання бездоганної, здорової шкіри з рівним тоном, один з найбільш дієвих - лосьйони від прищів. Вони застосовуються для лікування акне легкого та середнього ступеня тяжкості або періодичних висипань. Широкий асортимент дозволяє з легкістю підібрати відповідний товар. Перш ніж купити той чи інший засіб, слід дізнатися, як вони діють та які інгредієнти шукати, а потім розробити режим дбайливого догляду за шкірою.
Активні інгредієнти в складі лосьйонів від прищівЛосьйони для обличчя від прищів діють по-різному, в залежності від компонентів формул. Деякі вбивають бактерії, що викликають появу висипань. Інші видаляють надлишки шкірного сала або прискорюють ріст нових клітин шкіри й видалення відмерлих частинок. Треті мають поєднання цих властивостей.Ось список загальних активних інгредієнтів такої продукції: • Перекис бензоїлу


 • Цей інгредієнт вбиває бактерії, що викликають прищі, допомагає видалити надлишки шкірного сала та видаляє відмерлі клітини, які можуть закупорювати пори. • Саліцилова кислота


 • Головна перевага цієї речовини в тому, що воно допомагає запобігти закупорці пір. • Альфа-гідроксикислоти


 • Два типу альфа-гідроксикислот, які використовуються в таких засобах, це гліколева кислота й молочна кислота. Альфа-гідроксикислоти - це синтетичні версії кислот, отриманих з цукровмісних фруктів. Вони лікують прищі, допомагаючи видалити омертвілі клітини шкіри та зменшити запалення, а також стимулюють оновлення шкіри. Це допомагає поліпшити зовнішній вигляд шрамів від прищів і створює враження меншого розміру пір.


  #

  #


 • Сірка


 • Сірка видаляє омертвілі клітини шкіри, які закупорюють пори, й допомагає видалити надлишки сала. Його часто поєднують з іншими інгредієнтами, такими як саліцилова кислота, перекис бензоїлу або резорцин.

  Вибір відповідного лосьйону для обличчя від прищів  Підбір засобу, який найкраще підходить для тебе, залежить від багатьох факторів, в тому числі від типу шкіри, виду й ступеня тяжкості ураження, а також від твоїх особистих уподобань по догляду за шкірою. Ось кілька загальних рекомендацій по їх вибору та використання:  1. Якщо ти не знаєш, який засіб від прищів замовити, почни з того, який містить перекис бензоїлу, вона добре переноситься більшістю людей. Перевір етикетки продуктів на предмет типу й кількості його активного інгредієнта.
  2. Починай з більш слабких продуктів, це допоможе звести до мінімуму почервоніння, сухість шкіри та інші шкірні проблеми. При необхідності повільно, протягом декількох тижнів збільшуй кількість засобу та частоту його використання. Це допоможе шкірі поступово адаптуватися до лікування.
  3. Для лікування стійких прищів використовуй продукти з різними формулами. Наноси один засіб вранці й інший на ніч, щоб запобігти роздратування шкіри.


  Придбати відповідний лосьйон від прищів за доступною ціною можна в інтернет-магазині Watsons. Доставка можлива зручним способом по Києву або Україні.