4 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

АКЦІЯ-Подарунковий сертифікат Watsons на 50 гривень 1 шт-665005-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

АКЦІЯ-Подарунковий сертифікат Watsons на 500 гривень 1 шт-731512-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

АКЦІЯ-Подарунковий сертифікат Watsons на 100 гривень 1 шт-665012-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

АКЦІЯ-Подарунковий сертифікат Watsons на 250 гривень 1 шт-665019-

Подарункові сертифікати Watsons


Будь-який подарунок — це своєрідна демонстрація ставлення до людини. І якщо хочеться не просто проявити увагу, піднісши черговий сувенір «на пам'ять», а доставити справжню насолоду — є відмінний вихід. Можна презентувати подарунковий сертифікат Watsons. Такі сертифікати — вже оплачена покупка в магазині та аптеці «Ватсонс».


Які сертифікати пропонує Watsons


Компанія Watsons пропонує три види сертифікатів із номіналом:


 • 100 грн;
 • 250 грн;
 • 500 грн.

Подарунок може мати різний формат:


 • пластиковий;
 • електронний.

#

Пластиковий подарунковий сертифікат має вигляд картки, що пред'являється під час покупки товару. Її вартість дорівнює зазначеному номіналу. Продається в «ошатному» конвертику.


Електронний варіант зручний тим, що його можна дарувати на будь-якій відстані, надіславши дорогій людині в електронному вигляді. Крім того, випущені Watsons сертифікати електронного типу можна купувати, попередньо обравши дизайн (наприклад, з написами «З днем народження», «Дякую» та іншими — з відповідними ілюстраціями). Покупку оформити зовсім не складно. На сайті інтернет-магазину можна вибрати відповідні параметри сертифіката (дизайн і суму для подарунка) та зазначити дані для відправлення.


#

Правила користування сертифікатом


Власник подарункової картки може придбати будь-який товар у мережі Watsons, акційні пропозиції є дійсними.


Активація картки здійснюється протягом трьох днів з моменту придбання. Термін дії — 365 днів. Загублені або зіпсовані сертифікати не підлягають відновленню.


Якщо під час вибору продукції сума покупки виявляється більшою, ніж номінал картки — потрібно просто доплатити. Якщо куплений товар коштує менше номіналу — залишок не повертається.


Картка використовується одноразово та не обмінюється на готівкові кошти.


Сертифікати — універсальні подарунки


Подарункові сертифікати від компанії Watsons — шикарний універсальний подарунок. Його можна піднести діловому партнерові, другу, коханій людині на будь-яке свято: день народження, Новий рік, 8 Березня тощо. Річ у тім, що асортимент магазину, представлений у каталозі на офіційному сайті та на полицях торгових залів, настільки широкий, що для кожного знайдеться відповідний варіант чудової якості. Покупки тут актуальні для чоловіків і жінок, підлітків і зовсім маленьких діток. Для жителів України компанія пропонує:

 • засоби для догляду за шкірою безлічі видів (креми, емульсії, лосьйони, пінки, муси, маски);
 • засоби для догляду за волоссям (шампуні, бальзами, маски);
 • декоративну косметику від світових брендів (туші, тіні, помади, лаки);
 • дитячі товари (косметика, іграшки, підгузки, пляшечки);
 • засоби для наведення чистоти в приміщеннях (засоби для миття та чищення, предмети для прибирання);
 • товари для здоров'я (великий вибір фіточаїв, трав, вітамінів, БАДів, вироби медичного призначення — інгалятори, термометри, тонометри);
 • текстильні вироби (шкарпетки, колготки);
 • парфумерію.

І все це — за досить демократичними цінами. За умови замовлення на порталі організовується доставка в усі населені пункти країни.