ПРАВИЛА

проведення рекламної акції

«Купуй 2 товари ТМ MAYBELLINE  – приймай участь у розіграші квитків до Нью-Йорку»

(надалі – Правила)

 

 

1.       Загальні положення.

1.1.    Організатором рекламної акції є ТОВ «ЛОРЕАЛЬ УКРАЇНА», Код ЄДРПОУ 33239599, місцезнаходження: Україна, 03680, м. Київ, вулиця Миколи Грінченка 4-В (далі по тексту – «Організатор»).

1.2.    Технічним партнером рекламної акції є  Товариство з обмеженою відповідальністю «Карлсон Вагонліт Україна». Місцезнаходження Виконавця:   01135, м. Київ, вул. Жилянська, 101.(далі по тексту – «Виконавець 1»).

1.3.    Технічним партнером рекламної акції є ТОВ «ЕНДЖОЙ-ПРОМО», Код ЄДРПОУ 37024708,  Україна,  03110, м. Київ, вул. Пироговського, 19/6, оф. 1 (далі по тексту – «Виконавець 2»).

1.4.    Інформаційним  партнером рекламної акції є ТОВ «ДЦ Україна». Код ЕДРПОУ 32424255, місцезнаходження: Україна, 04655, м. Київ, проспект Московський, 28­А (далі по тексту – «Інформаційний партнер»)

 

2.       Визначення термінів, що вживаються по тексту даних Правил.

2.1.  Акція – рекламний захід, що реалізується в рамках та відповідно до умов даних Правил, передбачає придбання Учасниками Акції Продукції, реєстрацію Номерів чеків, що засвідчують придбання Продукції протягом Періоду проведення Акції, визначення Переможців Акції та вручення  Заохочення Акції Переможцям Акції.

2.2.  Учасник Акції – фізична особа, що відповідає вимогам розділу 4 даних Правил, вчиняє дії, необхідні, для участі у Акції та належним чином виконала усі вимоги даних Правил.

2.3.  Акційний Продукт (Акційна Продукція) - продукція під знаком для товарів та послуг ТМ Maybelline (далі – ТМ Maybelline / Продукт / Продукція).

2.4.  Чек – фіскальний чек, що видається касовим апаратом магазину роздрібної мережі або товарний чек, що його надають Інтернет - магазини на території України, що засвідчує одночасне придбання Продукції протягом Періоду проведення Акції.

2.5.  Номер чеку (Номер) – індивідуальний номер Чеку, що його присвоює касовий апарат магазину роздрібної мережі «Watsons». Учасник Акції реєструє Номер з метою участі у Акції.

2.6.  Виграшний Номер – Номер картки програми лояльності Watsons Club, що його було відібрано за результатами випадкової вибірки під час визначення Переможців Акції.

2.7.  Переможець Акції – Учасник Акції, що зареєстрував Виграшний Номер.

 

3.       Загальні умови проведення Акції.

3.1.     Акція проводиться Організатором у всіх магазинах мережі «Watsons» на території України, за виключенням тимчасово окупованої території Автономної республіки Крим та міста Севастополя, а також території Луганської та Донецької областей, що знаходяться поза контролем української влади, дане вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки, (за текстом даних Правил — Територія проведення Акції) та на сайті watsons.ua в одному чеку, використовуючи активовану бонусну картку Watsons Club.

3.2.      Акція проводиться у період з 3 вересня 2019 року по 29 вересня 2019 року  включно (за текстом даних Правил – Період проведення Акції).

3.3    Акція проводиться з метою просування продукції Організатора Акції, яка випускається під  ТМ Maybelline.

3.4    У Акції беруть участь лише Продукти визначені в пункті 2.3. даних Правил.

3.5  Купуючи Продукт у період проведення Акції, Учасник Акції не вносить ніякої додаткової плати, пов’язаної з участю у такій Акції окрім безпосередньої ціни Продукту. Фонд заохочень Акції не формується з внесків Учасників Акції.

3.6  Організатор Акції не отримує винагороду від Учасників Акції за їх участь в Акції. Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу чи конкурсом, а ці Правила не є публічною обіцянкою винагороди чи умовами конкурсу.

 

4.       Загальні вимоги до Учасників Акції.

4.1.    До участі в Акції запрошуються дієздатні громадяни України, які досягли 18-річчя, проживають на території України, та є споживачами Продукту.

4.2.    Учасники Акції під час участі у Акції зобов’язуються:

4.2.1.         дотримуватися вимог даних Правил та норм чинного законодавства України;

4.2.2.         надавати повні, коректні та достовірні відомості, вказані у даних Правилах;

4.2.3.         свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Акції;

4.2.4.         не чинити дій, що ставлять під сумнів правомірність участі Учасника у Акції;

4.3.    Учасник Акції, що не погоджується з умовами даних Правил та/або відмовилася від надання згоди на обробку його персональних даних втрачає право на подальшу учать у Акції.

4.4.    Надання Учасником недостовірних/некоректних даних, наданих для участі у Акції, в тому числі щодо засобів зв’язку з таким Учасником Акції, позбавляє такого Учасника Акції права на подальшу участь у Акції та звільняє Організатора Акції від будь – яких зобов’язань перед таким Учасником Акції.

4.5.    Учасник, що  викритий у навмисному перекручуванні реєстраційних даних (своїх або чужих), фальсифікації результатів Акції  або спробі незаконного отримання Заохочення Акції з використанням технічних або будь-яких інших засобів, за одноособовим рішенням Організатора  дискваліфікується  та не бере участь в Акції. Якщо при цьому його дії містять ознаки злочину або іншим чином порушують законодавство України, інформація про неї може бути передана в правоохоронні органи.

4.6.    У разі виявлення Організатором Акції протиправних дій з боку будь – якої особи/Учасника Акції, в тому числі ознак систематичного порушення даних Правил, Організатор Акції має право усунути Учасника від подальшої участі у Акції.

4.7.    Учасник Акції, що не виконує/неналежно виконує умови даних Правил, втрачає право на подальшу участь у Акції.

4.8.    Учасник Акції, що вчинив протиправні дії та/або дії, визначені у п. 4.6., 4.7. даних Правил визнається Не належним Учасником Акції.

4.9.    Організатор Акції залишає за собою право відсторонити від участі у Акції Учасників, які порушили вказані вище гарантії та/або визнані Не належними Учасниками Акції.

4.10.У випадку порушення Учасником Акції обов’язків, вказаних у даних Правилах, що викликало виникнення у Організатора Акції збитків, Учасник Акції зобов’язаний відшкодувати такі збитки у повному обсязі.

4.11.Учасники Акції діють особисто, від свого імені, добровільно і самостійно. Учасники Акції беруть на себе всі ризики відповідальності і наслідків, пов'язаних з можливою участю в Акції та отриманням Заохочень Акції.

4.12.Організатор  залишає за собою право в будь-який момент вводити додаткові технічні обмеження, що перешкоджають шахрайству в Акції. У разі виявлення будь-якої спроби несумлінної поведінки Учасника, він може бути усунений від участі в акції. Організатор самостійно здійснює оцінку сумлінності участі в акції на підставі наявних у Організатора технічних можливостей і з урахуванням положень чинного законодавства України і цих Правил.

 

5.       Загальні умови участі в Акції.

5.1.     Протягом Періоду проведення Акції, у роздрібній торговельній мережі та в спеціалізованих Інтернет - магазинах на Території проведення Акції буде доступна до продажу Продукція.

5.2.     Для участі у Акції, протягом Періоду проведення Акції, Учасник Акції має бути Користувачем Сайту та/або бути дійсним користувачем послуг зв’язку принаймні одного з національних операторів мобільного зв’язку.

5.3.     Для участі Акції Учасникам Акції необхідно:

5.3.1. Протягом Періоду проведення Акції принаймні одноразово, придбати принаймні 2 (дві) одиниці Продукції у магазинах роздрібної мережі «Watsons» та на сайті watsons.ua (Територія проведення Акції) Продукцію, до якої входить: ТМ Maybelline та бути учасником програми лояльності Watsons Club.

5.3.2.  Протягом Періоду проведення Акції всі, хто виконали умови вказані у п.п 5.3.1. автоматично стають Учасниками Акції та беруть участь у Розіграші Заохочень.

5.4.     Впродовж Періоду проведення Акції (в т.ч., впродовж однієї доби) Учасник має право брати участь в Акції необмежену кількість разів, але при цьому кожного разу знову виконуючи всі умови даних Правил.

 

6.       Заохочення Акції.

6.1 Заохочення Акції включає в себе 1 (один) квиток на дві особи до Нью-Йорку.

 

Організатор оплачує:

  • Квиток економ класу на переліт літаком в обидві сторони з міста України  (в якому є аеропорт та здійснюються рейси до Нью-Йорку, в т.ч. непрямі) у Нью-Йорк на дві особи вартістю в межах 25000 (двадцяти п’яти тисячі) гривень кожний, тобто 50000 (п’ятидесяти тисяч) гривень. Решту вартості оплачують переможці за необхідності. Переможці Акції самостійно можуть обирати дати перельотів.

 

6.2 Податковим агентом з податку на доходи фізичних осіб, у розумінні пункту 14.1.180 Податкового Кодексу України, є Виконавець 1.

6.3. Кількість переможців – 3 (три).

6.4 Характеристики Заохочень визначаються на розсуд Організатора та можуть відрізнятися від зображень на рекламно-інформаційних матеріалах. Заміна Заохочень грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. Заохочення обміну та поверненню не підлягають. Організатор Акції не несе жодних гарантійних зобов’язань щодо якості надання послуг Заохочення.

6.5 Організатор не несе відповідальності за неможливість Переможцями Акції скористатись наданими Подарунками з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання такого Подарунків.

6.6 Дотримання вимог законодавства України щодо оподаткування вартості доходів в результаті отримання Подарунків забезпечується Виконавцем 1 відповідно до вимог законодавства України.

 

7.              Визначення Переможців Акції.

7.1.         Визначення Учасників Акції, які здобудуть безоплатну можливість на отримання Призів, проводить Виконавець 2 шляхом випадкової вибірки з використанням спеціального обладнання (комп’ютера), устаткованого спеціальною комп’ютерною програмою (за допомогою Інтернет ресурсу https://www.random.org/). Результати визначення переможця не оскаржуються. Ім’я переможців буде опубліковане в мережі інтернет на електронній сторінці watsons.ua (надалі – «Сайт») до 18:00 05.10.2019 року

 

Акція буде складатись з:

І етап – покупка. Необхідно здійснити покупку двох будь-яких засобів для макіяжу торгової марки Maybelline в будь-якому магазині мережі WATSONS та на сайті watsons.ua в одному чеку, використовуючи активовану бонусну картку Watsons Club.

II етап – визначення Переможця Акції, по завершенні періоду проведення акції

III етап – отримання Заохочення у вигляді 1(одного) Квитка на дві особи до Нью-Йорку. Переможець Акції повинен вийти на зв'язок з Виконавцем 1 протягом 6 місяців після дати визначення Переможця Акції. В іншому випадку Заохочення передається наступному учаснику Акції.

 

7.2.         Виконавець2 повідомляє Переможців Акції про отримання ними права на Заохочення, використовуючи дані, надані Учасниками Акції під час оформлення замовлення на сайті watsons.ua. У випадку недійсності, недостовірності, невідповідності і/або неповноти таких даних Інформаційний Партнер Акції має право відмовити Учаснику – Переможцю в отриманні заохочення і скасувати його статус у якості Переможця. Вказане рішення не оскаржується

 

 

8.       Порядок, умови і терміни отримання Заохочення Акції.

8.1.    Переможці Акції протягом 14 календарних днів з моменту їх визначення, будуть повідомлені Виконавцем 2 про визнання їх такими та умови отримання Заохочень Акції за номерами телефону відповідних  Переможців Акції, з яких було відправлено Виграшні Номери.

8.2.    Для отримання належного їм Заохочення Акції Переможці Акції протягом 6 місяців з моменту визнання їх такими зобов’язані:

8.2.1.         За адресою Виконавця 1, надати всі дані та копії документів, необхідні для отримання Заохочення Акції, а саме: копію паспорта громадянина України (усі сторінки із записами), копію картки фізичної особи – платника податків (ідентифікаційний номер), а для осіб, що відмовилися від ідентифікаційного номера, - копію сторінки паспорта з відповідною відміткою уповноваженого органу. Вказані відомості і документи, надаються засобами електронної пошти з метою нарахування і перерахування Виконавцем 1 до відповідних бюджетів податків, передбачених податковим законодавством України та надсилання Заохочення Переможцям Акції. Переможці Акції несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації.

8.3.    Вручення Заохочення Акції допускається лише особам, які отримали на нього право згідно з умовами цих Правил, і виключно в порядку, встановленому цими Правилами. У випадку, якщо Переможці Акції з яких-небудь причин не можуть отримати Заохочення особисто, такі Переможці Акції не мають права передати/поступитися своїм правом будь-якій третій особі.

8.4.    З моменту вручення Заохочення Акції, Переможці Акції самостійно вживають усіх заходів пов’язаних з реалізацією та використання належним їм Заохоченням Акції.

8.5.    У випадку неможливості вручити Заохочення відповідним Переможцям Акції, в тому числі по причині не можливості прибуття у м. Київ, для отримання Заохочення Акції з будь – яких причин – такі Переможці Акції вважаються такими, що відмовились від вручення їм Заохочення Акції.

8.6.    Організатор Акції і пов’язані з Акцією особи не несуть відповідальності за подальше використання Переможцями Акції Заохочень Акції після їх вручення та/або за неможливість такими Переможцями Акції скористатись належними їм Заохоченнями Акції з будь-яких причин та/або будь – які наслідки використання Заохочень Акції.

8.7.    Неухильне дотримання всіх умов цих Правил та надання всіх передбачених документів є необхідною умовою отримання Заохочень Акції. Невиконання будь-яких умов, передбачених цими Правилами, позбавляє відповідних Переможців Акції права на одержання належного їм Заохочень Акції. При цьому, Переможці Акції вважаються такими, що відмовився від отримання відповідного Заохочення Акції та не мають права на одержання від Організатора Акції будь-якої компенсації.

8.8.    Переможці Акції автоматично втрачають набуте ними право на отримання Заохочення Акції без будь – яких компенсацій та/або можливості заміни на інше Заохочення Акції у таких випадках, не залежно від того у який час стали відомими вказані обставини:

8.11.1. якщо Виконавець 2 не зможе зв’язатися з Переможцями Акції для отримання повідомлення про визнання Учасників Акції Переможцями Акції та/або підтвердження можливості отримання Заохочення Акції, з не залежних від Замовника/Організатора/Технічного партнера Акції причин;

8.11.2.  якщо Переможці Акції заявили про свою відмову від отримання Заохочення Акції будь – яким зручним для нього способом;

8.11.3.  у разі не можливості ідентифікувати Переможців Акції та/або Виграшні Номери карток;

8.11.4. у разі визнання Переможців Акції – Не належним Учасниками Акції;

8.11.5. у разі не належного виконання умов даних Правил.

8.9.    У разі неможливості вручення Заохочень Акції Переможцям Акції, що здобули на них право, такі Заохочення Акції визнаються незатребуваними. При цьому відповідні Заохочення Акції не можуть бути затребуваним Переможцями Акції повторно.

8.10.  Грошова та/або будь-яка інша компенсація Заохочень Акції не видається.

8.11. У разі виявлення неможливості вручення Заохочень Акції, Організатор Акції мають право розпорядитися незатребуваними Заохоченнями Акції на свій розсуд.

 

9.       Технічні умови Акції.

9.1.    Виконавець 2 здійснює ідентифікацію та/або інформування Учасників Акції за допомогою картки Watsons Club, за допомогою якого була здійснена покупка Продукції.

9.2.    Інформаційна (технічна) підтримка Акції здійснюється на сайті  Інформаційного партнера: www.watsons ua та у магазинах мережі Watsons, зазначених у п.п. 3.1. Підтримку надає Виконавець 2.

9.3.    Організатор/Технічні партнери/Інформаційний партнер Акції не бере участі у вирішенні суперечок щодо можливостей участі у Акції будь-кого з Учасників Акції.

 

10. Загальні умови проведення Акції.

10.1. Всю інформацію про Акцію можна отримати на cайті www.watsons ua

10.2. Організатор/Технічні партнери/Інформаційний партнер Акції не несуть відповідальності за:

10.2.1.      не ознайомлення з даними Правилами Акції;

10.2.2.      невиконання, не належне виконання, несвоєчасне виконання Учасниками/Переможцями Акції обов'язків, передбачених у цих Правилах;

10.2.3.      за будь-які збої в роботі приладів, використовуваних Учасниками для участі у Акції;

10.2.4.      неотримання Заохочень Акції Переможцем Акції, що сталося не з вини Організатора Акції;

10.2.5.      не можливість скористатися правом на отримання Заохочення Акції;

10.2.6.      не можливість скористатися Заохоченням Акції;

10.2.7.      за наслідки використання Заохочень Акції;

10.3. Беручи участь в Акції, Учасники/Переможці Акції, зокрема, підтверджують свою згоду з наступним:

10.3.1.      Організатор Акції має право змінити Правила Акції. Про зміну умов Акції має бути оголошено в тому ж порядку, в якому було оголошено про Акцію;

10.3.2.      Головні переможці Акції підтверджують свою згоду на можливе здійснення Організатором Акції (їх уповноваженими представниками) і (або) третіми особам за завданням Організатора фото- і відео- зйомки участі Головних переможців Акції у заході, а також на адаптацію та використання створених під час заходу фото- і відео- записів за участю такого Головних переможців Акції, без сплати будь-якої винагороди за таке використання, як на момент проведення Акції, так і в майбутньому, зокрема в засобах масової інформації і в рекламних цілях, в тому числі в рекламних матеріалах, без будь-яких додаткових погоджень.

10.3.3.      Учасники/Переможці Акції підтверджують свою повну та безумовну згоду на здійснення Організатором Акції/Технічним партнером Акції/Інформаційним партнером Акції збору, обробки, зберігання, використання, розповсюдження в цілях проведення Акції отриманих від Учасників/Переможців Акції персональних даних, з дотриманням необхідних заходів захисту таких даних від несанкціонованого розповсюдження.

10.3.4.      Беручи участь в Акції, Учасники Акції засвідчують, що вони ознайомлені і згодні дотримуватись даних Правил. Факт відправки Організатору Акції/Технічному партнеру Акції/Інформаційному партнеру Акції будь-яких персональних даних засвідчує згоду Учасників Акції на їх передачу у відповідному обсязі та подальше використання ними згідно Правил використання персональних даних.

10.3.5.      Організатор Акції має право використовувати персональні дані, отримані під час проведення Акції для інформування її Учасників про майбутні активності Організатора.

10.4. Організатор Акції залишає за собою право не вступати в письмові переговори або інші контакти з Учасниками/Переможцями Акції, окрім випадків, передбачених цими Правилами.

10.5. Організатор Акції не берє участі у вирішенні суперечок щодо визначення Переможців Акції та/або розподілу Заохочень між Переможцями Акції.

10.6. Організатор/Технічний партнер Акції на свій власний розсуд можуть визнати недійсними будь - які заявки на участь (реєстрацію), а також заборонити подальшу участь в даному Акції будь-якій особі, яка підроблює або отримує вигоду з підробки процесу реєстрації або інших етапів проведення Акції, або ж діє, порушуючи дані Правила Акції, діє деструктивним чином або здійснює дії з наміром докучати, ображати, загрожувати або заподіювати шкоду будь-якій іншій особі, яка може бути пов'язана із даним Акцією.

10.7. Якщо з будь-якої причини будь-який аспект даного Акції не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані зараженням комп'ютерними вірусами, неполадками в мережі Інтернет, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками або будь-якою іншою причиною, неконтрольованою Організатором Акції, яка спотворює або втручається у виконання, безпеку, чесність, цілісність або належне проведення Акції, Організатор Акції може на свій власний розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Акції, або ж визнати недійсними будь-які реєстрації.

10.8.  Терміни, що використовуються в даних Правилах, відносяться виключно до даної Акції.

10.9.  Всі відносини, що стосуються проведення даної Акції, регулюються на основі чинного законодавства України. При цьому в ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих правил, і при не врегульованих правилами спірних питаннях остаточне рішення приймається Замовником Акції. Рішення Замовника Акції з усіх питань, пов'язаним з проведенням Акції, є остаточними і не підлягають перегляду. Результати Акції не підлягають перегляду.

10.10.                 Організатор Акції має право залучати третіх осіб для повного або часткового виконання даних Правил.

10.11.                 Обов'язок по нарахуванню і сплаті податків у зв'язку з врученням Заохочення Акції, а також відповідальність за невиконання даного обов'язку несе Організатор.

 

mastercard-visa