ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «БАЛИ ЗА ВІДГУКИ»

РЕДАКЦІЯ ВІД 16.01.2018 РОКУ

 

1.     ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ


1.1 Організатором Акції «Бали за відгуки» (у подальшому Акція) є ТОВ «ДЦ УКРАЇНА» - щодо проведення акції в інтернет-магазині за адресою в мережі Інтернет: www.watsons.ua. Юридична адреса Організатора: пр-т Московський, 28-А, м. Київ, Україна, 04073, телефон 0 800 300 333.

2. ТРИВАЛІСТЬ АКЦІЇ ТА ТЕРИТОРІЯ ЇЇ ПРОВЕДЕННЯ


2.1 Акція триває в період з 23.01.2017 по 31.12.2021 р. 
2.2 Акція проводиться на всій території України в інтернет-магазині за адресою в мережі Інтернет: www.watsons.ua, (за виключенням території проведення АТО та непідконтрольної державному уряду України території).

3. ПРАВО НА УЧАСТЬ (УЧАСНИКИ АКЦІЇ)


3.1 Брати участь в Акції мають право фізичні особи, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років, котрі проживають на території України, згодні з умовами та правилами Акції, та які виконали умови та правила цієї Акції, викладені нижче.
3.2 Акція дійсна лише для кінцевих споживачів, що є учасниками Програми лояльності «Watsons Club» та виконали умови Акції.
3.3 У випадку, якщо в момент нарахування балів згідно умов цієї Акції буде встановлено, що особа, яка брала участь в Акції, не може бути її Учасником відповідно до цих Правил, такій особі бали не нараховуються.

4. ПОРЯДОК ТА УМОВИ УЧАСТІ В АКЦІЇ


4.1 У разі, якщо Учасник в період дії Акції зайшов на сайт www.watsons.ua та опублікував відгук про будь-який товар, Учасник має право на отримання балів на картку учасника програми «Watsons Club» згідно умов даних Правил. 
4.2 Учасник Програми лояльності «Watsons Club» має змогу отримати бали лише за 1 (один) відгук, що він залишив на сайті протягом дня, незважаючи на кількість усіх відгуків, залишених ним у цей день.
4.3 Опубліковані відгуки мають містити інформацію щодо конкретного товару, який є на сайті www.watsons.ua.
4.4 Відгуки Учасника не будуть опубліковані, якщо міститимуть: нецензурну лексику та тексти образливого характеру; тексти фашистського, расистського, антисемітського, ворожого по відношенню до іноземців чи інших політичних радикальних висловлювань; особисті дані, такі як номер телефону, адресу e-mail, URL; відгуки відносно товару, якого немає на сайті; посилання на інші джерела, тощо. Рішення Організатора Акції є остаточним та не підлягає оскарженню.

4.6 Організатор протягом десятих робочих днів з моменту надання відгуку про товар на сайті від Учасника Акції, перевіряє надану інформацію та проводить нарахування балів на відповідну картку зареєстрованого Учасника програми лояльності «Watsons Club».
4.7 Всі відгуки, що не стосуються товарів розміщених на сайті https://www.watsons.ua розміщені та опубліковані не будуть. 
4.8 Шляхом участі в Акції Учасник підтверджує свою згоду на публікацію на сайті https://www.watsons.ua, поряд зі своїм відгуком, свого імені. Нагадуємо, що обробка персональних даних учасників програми лояльності «Watsons Club» здійснюється на умовах згоди, наданої учасником програми лояльності «Watsons Club» під час реєстрації в програмі. Умови згоди Ви можете знайти на наступним посиланням - https://www.watsons.ua/official_rules (розділ 9).

5. КІЛЬКІСТЬ БАЛІВ


5.1 Учасник, який виконав умови Акції, зайшов на сайт https://www.watsons.ua залишив один відгук про будь-який товар протягом одного дня, і цей відгук пройде перевірку і буде опубліковано, має право на отримання 100 балів на картку учасника програми «Watsons Club» згідно умов даних Правил. 
5.2 Нарахування балів проводиться раз на тиждень, кожного наступного вівторка за попередній тиждень, який складає період з понеділка по неділю.

5.3 Учасники акції не можуть передавати право на отримання балів будь-яким третім особам. Бали можуть бути використані виключно згідно правил Програми лояльності «Watsons club».

6. ІНШЕ


6.1 Організатор залишає за собою право у будь-який момент змінювати строки, умови проведення Акції та/або змінювати ці Правила Акції на власний розсуд. Правила може бути змінено та/або доповнено Організатором протягом усього Періоду 
проведення Акції шляхом розміщення інформації на сайті watsons.ua. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування у спосіб як зазначено вище, якщо інше не буде спеціально визначено безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил.
6.2 Факт участі в Цій Акції означає ознайомлення та повну згоду всіх Учасників з цими Правилами та зобов’язання їх виконувати.
6.3 З метою уточнення інформації про умови участі в даній акції звертайтесь за телефоном гарячої лінії: 0-800-300-333 або безпосередньо в магазин мережі «Watsons». Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів (Київстар, МТС, Life) у межах України безкоштовні.

 

 

 

mastercard-visa

Мобільний додаток Watsons