Засоби для відбілювання зубів

2 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

PEARL DROPS-Поліроль для зубів Pearl Drops Instant White Plus 50 мл-5010724528990-

Ефективні та недорогі засоби для відбілювання зубівЗасоби для відбілювання зубів допомагають отримати білосніжну усмішку. Не у всіх від природи біла емаль, і у цьому разі на допомогу приходять різні техніки та продукти. Купити подібні товари можна в магазині, вони цілком підходять для домашнього використання. Не потрібно витрачати багато грошей на професійне відбілювання: тепер і в домашніх умовах можна домогтися хорошого результату.
Особливості та опис засобів для відбілювання зубівЩоб зробити якісне домашнє відбілювання, необхідно вибрати відповідний засіб. Від цього залежатиме техніка та кінцевий результат. Такі сучасні винаходи допомагають легко та швидко домогтися білосніжної усмішки. Найкращі засоби для відбілювання зубів — ті, що дозволяють здійснити безпечне та результативне відбілювання.Засоби для відбілювання зубів представлені у вигляді паст, поліролей і смужок. Поліролі є одними з найпопулярніших продуктів завдяки застосуванню унікальної системи 4Д. Вони є ефективними та безпечними товарами для відбілювання в домашніх умовах. За допомогою цього косметичного засобу можна зробити посмішку на два відтінки білішою всього за один тиждень. Унікальність цих засобів полягає в тому, що вони створюють миттєвий оптичний ефект, зміцнюють ясна, надають зубам блиск і сяйво, допомагають зняти наліт і плями. Продукти містять активний кисень, що підсилює білизну, та фторид, що зміцнює емаль і захищає від появи карієсу.Засоби для відбілювання зубів мають такі переваги: • доступна ціна;
 • швидкий результат;
 • можливість здійснити процедури вдома;
 • простота та легкість використання.

 • #

  #


  До кожного засобу додається детальна інструкція, де описана покрокова послідовність дій. Поліролі є швидким порятунком для тих, у кого пожовтіли зуби. Емаль псується через негативний вплив їжі, напоїв, паління та недотримання гігієни ротової порожнини. Тому важливо використовувати спеціальні відбілювальні засоби. До складу такої продукції входять елементи та частинки, що ефективно та безпечно освітлюють емаль у домашніх умовах.  Під час вибору засобу звертайте увагу на його склад. Побачивши відповідний товар, детально ознайомтеся з інструкцією виробника. Відбілювачі не можна використовувати тим, хто має захворювання пародонту або алергічні реакції на компоненти.

  Купити ефективний засіб для відбілювання зубів за вигідною ціною  Ефективний засіб для відбілювання зубів купити можна в інтернет-магазині Watsons. Тут представлений широкий асортимент товарів за вигідними цінами. Щоб відбирати продукцію було простіше, передбачений фільтр для прискорення пошуку. Магазин пропонує великий вибір якісних і недорогих товарів у електронному каталозі.  Доставка замовлення здійснюється в максимально швидкі терміни після оформлення покупки. Забрати продукцію ви можете самостійно самовивозом або скористатися послугами кур'єра. В інші міста України товари надсилаються оперативно службами «Нова пошта», «Укрпошта», JustIn.