Термометри

1 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

DR.FREI-Молокоотсос автоматический Dr.Frei GM30 НДС-7640162320177-

Купити термометр для тіла — обов'язково для кожного будинку 


Термометр (у побуті його ще називають градусником) — прилад, що використовується для вимірювання температури тіла, води, повітря, різних густих, в'язких і сипучих речовин. Відповідно, в залежності від призначення розрізняють технічні, побутові та медичні градусники.


Медичний термометр (також званий клінічним) використовується для вимірювання температури тіла людини або тварини. Наконечник термометра найчастіше вводиться під пахву, та через деякий час прилад показує результат за допомогою температурної шкали.


Дія термометра заснована на залежності різних фізичних величин від температури. У процесі вимірювання він досягає теплової рівноваги з об'єктом, температура якого визначається.


Підвищена або знижена температура тіла свідчить про можливі запальні процеси в організмі та відхиленнях від норми в стані здоров'я. Термометр — незамінна річ, що повинна бути в кожній домашній аптечці, адже саме за її допомогою можна визначити можливі проблеми та своєчасно звернутися за медичною допомогою до професіоналів.


#
#

Історія та сучасність


Розвиток термометра був поступовим процесом протягом століть. Його винахід став критично важливим для багатьох галузей, першою чергою для охорони здоров'я.


За принципом дії та особливостями конструкції розрізняють наступні види термометрів:


  • рідинні;
  • електронні;
  • електричні;
  • оптичні;
  • інфрачервоні (безконтактні);
  • газові.

Протягом довгого часу найпопулярнішими, завдяки своїй точності та простоті використання, були рідинні термометри (спиртові та ртутні). Однак прилади, для виробництва яких використовувалася ртуть, були не найбезпечнішим інструментом через її токсичні властивості.


Через ризик отруєння ртуттю цей спосіб вимірювання температури — не найкраща ідея. Тому на зміну таким приладам прийшли інші види градусників. Зростання значення термометра в діагностиці пацієнтів призвело до винаходу багатьох нових типів приладів, що полегшують вимір температури.


Наприклад, електронний (або цифровий) термометр вважається одним з найшвидших і точних типів таких приладів. Його популярність зростає завдяки високій швидкості вимірювання та комфорту й безпеки у використанні. За відгуками батьків, саме цей вид градусників вони купують для своїх дітей.


Прості та доступні покупки з онлайн-магазином «Ватсонс»


В інтернет-магазині Watsons термометри можна купити для вимірювання температури тіла, води або повітря. Покупців приємно здивує широкий асортимент каталогу та великий діапазон цін товарів. Також для комфорту клієнтів пропонується великий вибір способів доставки територією України, спрощена процедура оформлення замовлення, зручна система пошуку.


Тут також можна придбати градусники для вимірювання температури води у ванні, що надзвичайно важливо під час купання немовлят. На окрему увагу заслуговує дизайн продукції: вона може бути різних кольорів і мати форму улюбленої тварини малюка.