Мінерали і мікроелементи

1 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SOLGAR VITAMIN СОЛГАР-Таблетки Solgar Цитрат магнію 60 шт-2226780000000-
03 16 - 12 31
472,00 грн
Member Card
30 days lowest price:

Універсальні мінеральні добавки


Завдяки розвитку фармацевтичного ринку з'явилися вітамінно-мінеральні добавки, потрібні в період дефіциту мікроелементів в організмі людини. Засвоюється рівно стільки корисних речовин, скільки потрібно в конкретний період. Бувають водо- та жиророзчинні вітаміни, тому деякі препарати випускаються у вигляді сухих пігулок, інші в спеціальних капсулах.Природні мінеральні добавки


Вважається, що збалансованого харчування недостатньо для того, щоб почуватися добре. Результати досліджень показують, що людям після 30 років рекомендовано періодично вживати разом із їжею мінеральні добавки, що містять комплекс вітамінів та корисних речовин. Це допомагає підтримувати здоров'я у відмінному стані, покращувати стан опорно-рухового апарату, сприяє побудові нових нервових зв'язків, що позначається на підвищенні здатності до навчання.


Кому показаний прийом вітамінно-мінеральних добавок, крім конкретних медичних призначень:


  • для новонароджених прописують вітамін D, особливо з появою малюка в осінньо-зимовий період. Сприяє активній побудові кісткових тканин;
  • фолієва кислота – незамінний елемент під час вагітності;
  • залізовмісні препарати прописуються людям, схильним до анемії;
  • B12, цинк, залізо слід додавати до раціону веганів.

#

#

Кальцій добре засвоюється з D3, тому при виборі засобів вирішувати питання необхідно в комплексі, інакше ефект від прийому не відповідатиме бажаному результату.


Які складові входять до складу препаратів:


  • вітамін А, Е, D, групи;
  • бета-каротин;
  • аскорбінова кислота;
  • основні елементи, які використовуються та зберігаються у великій кількості. Це – кальцій, хром, фосфор, магній, натрій, калій;
  • риб'ячий жир.

Зазначені активні мінеральні добавки повинні доповнювати основний раціон харчування, але не замінювати його. Слід враховувати сумісність елементів, приймати рекомендовану кількість разів прописаним курсом. Надлишок може призвести до серйозних наслідків, тому необхідно ретельно вивчити широкий асортимент продукції.


Більшість лікарів виписують мінеральні добавки в осінньо-зимовий період, коли ослаблений імунітет. Після складних операцій при комплексному лікуванні захворювань під час застуди показано застосування подібних комплексів. До популярних засобів відноситься лінійка товарів ТМ Altapharma, вітамінні капсули Solgar, препарати Schonen Смарт Омега, Доппельгерц Актив та інші.


При поганому самопочутті рекомендовані нормалізація харчування, здоровий сон, фізична активність, прогулянки на свіжому повітрі.У каталозі інтернет-магазину Watsons представлений великий вибір продукції спрямованої дії. Компанія безпосередньо співпрацює з виробниками, тому виставляє обґрунтовані ціни на всі позиції. Зручний фільтр дозволяє здійснити пошук необхідної добавки. Доставка у всі регіони України.

Ціна на мікроелементи починається від 11.30 грн.