Вітаміни для чоловіків

4 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SOLGAR VITAMIN СОЛГАР-Комплекс вітамінів Solgar Male Multiple для чоловіків 60 шт-2281740000000-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SOLGAR VITAMIN СОЛГАР-Біологічно-активна добавка Solgar Піколінат цинку таблетки 100 шт-2227130000000-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SOLGAR VITAMIN СОЛГАР-Таблетки Solgar Мелатонін 60 шт-2312640000000-
490,00 грн
Member Card
30 days lowest price:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SOLGAR VITAMIN СОЛГАР-Капсули Solgar Простата Плюс 60 шт-33984022959-
1 241,00 грн
Member Card
30 days lowest price:

БАДи для чоловіків для активного способу життяСучасний ритм життя передбачає стресові ситуації, малорухому роботу, нерегулярне харчування, що негативно позначається на самопочутті. Спеціально розроблені біологічні добавки допомагають засвоєнню вітамінів і поживних речовин, необхідних для хорошої працездатності організму. БАДи для чоловіків містять рослинні компоненти та виконують безліч допоміжних функцій. Спеціальні чоловічі добавки є додатковим джерелом вітамінів, поліпшують стан організму, підвищують фізичну активність та імунітет.
Різновиди вітамінів і БАДів для чоловіківДля чоловічого організму особливо важливим стає правильне харчування з повним комплексом вітамінів, білків і мінералів. Компенсувати нестачу корисних елементів допомагають БАДи та комплекси вітамінів. Використовуйте препарати з підібраним складом корисних компонентів, рекомендованих для загального підняття тонусу. Добавки застосовуються як допоміжний комплекс під час лікування та профілактики запальних процесів. Препарати мають позитивну дію, спрямовану на підтримку та зміцнення чоловічого здоров'я. Перед прийманням спеціальних добавок слід обов'язково звернутися за консультацією до терапевта або іншого фахівця медичної сфери.Сучасні чоловічі добавки можна розділити на такі групи: • пробіотики — вміст корисних бактерій покращує роботу травної системи, підвищує метаболізм, впливає на загальний імунітет організму;
 • парафармацевтики — органічні кислоти та спеціальні ефірні олії застосовуються в профілактичних цілях, а також покращують роботу внутрішніх органів;
 • нутрицевтики — харчові добавки з додатковим складом вітамінів і природних мінералів, що служать для коригування харчового раціону, вживаються під час спеціальних або спортивних дієт.

 • #

  #


  Біологічно активні добавки для чоловічого здоров'я  Вибираючи необхідні добавки, приділіть особливу увагу складу препаратів. Певна кількість необхідних речовин міститься в травах. У складі добавок можна зустріти женьшень, кропиву, гарбузове насіння, імбир. Додаткові мікроелементи та мінерали є відмінними каталізаторами внутрішніх процесів, служать для правильного функціонування організму. У разі підвищеної фізичної активності слід вживати спеціальні добавки з амінокислотами, природними екстрактами рослин, мінералами та антиоксидантами.  Особливо про зміцнення імунітету варто замислитися жителям великих міст. Підвищенню активності, наповненню енергією, кращому функціонуванню органів, підняттю тонусу організму сприяють мінерали та вітаміни, які організм має отримувати щодня. Вітаміни групи A, B, C, E, D, що присутні в БАДах для чоловіків, покращують загальний стан організму. Вивчаючи відгуки користувачів, відзначається поліпшення чоловічого здоров'я, підвищення активності, кращого функціонування організму при комплексному підході до застосування.  Де вигідно купити БАДи для чоловіків в Україні  Зміцніть ваше здоров'я, вибравши популярні БАДи для чоловіків. Купити оригінальну продукцію для здоров'я та краси можна в інтернет-магазині Watsons. Широкий вибір асортименту косметики або товарів для догляду за будинком допоможе вам підібрати потрібний варіант, скориставшись зручним пошуком по сайту. На сайті представлена продукція популярних брендів з відгуками від наших покупців. Вибирайте зручний шопінг зі швидкою доставкою, зробивши онлайн-замовлення з будь-якого регіону України. Вигідні акційні пропозиції, знижки та бонусна картка клієнта дозволяють придбати необхідний товар, не виходячи за рамки бюджету.  Вживайте харчові добавки тільки після консультації з лікарем. Чоловічі БАДи та вітаміни допоможуть залишатися активними!

  Ціна на чоловічі вітаміни починається від 69.90 грн.