Вітаміни для печінки

3 товарів знайдено
Сортувати за:

БАДи для печінки — добавки для поліпшення функцій


Один з найважливіших органів, що допомагає очищенню організму від токсинів і регулюванню обмінних процесів, є печінка. Неправильне харчування та малорухливий спосіб життя сприяють накопиченню токсинів, що призводять до порушення функціональних процесів органу. Для підтримки роботи організму та поліпшення внутрішніх функцій приймайте спеціально розроблені добавки — БАДи для чищення печінки. До складу таких препаратів входять компоненти на основі рослин. Вони виводять токсини та захищають від негативного впливу зовнішніх факторів. Крім того, добавки постачають вітаміни та поживні речовини, сприяючи поліпшенню роботи печінки.


Які БАДи вибрати для відновлення печінки


Правильна робота всіх органів дуже важлива для нашого здоров'я, що впливає не тільки на наше самопочуття, але й на стан волосся, шкіри та загальну продуктивність. Популярність біологічних добавок пояснюється збільшеним навантаженням на роботу печінки, що спричиняється різними факторами. Розроблені комплекси вітамінів і екстрактів рослин допомагають відновленню, очищенню та гарній роботі печінки. До складу БАДів входять верхні частини рослин і коріння трав, які борються із запальними процесами, допомагають очищенню, виведенню токсинів і відновленню клітин. Перед вибором відповідного засобу важливо отримати консультацію у фахівця або лікаря.


#
#

БАДи для очищення печінки містять такі компоненти:


  • екстракт артишоку для врегулювання процесів секреції, що сприяє поліпшенню загальних функцій організму;
  • трави м'яти, куркуми, безсмертника, звіробою для комплексного впливу на очищення організму;
  • рослина розторопша (силімарин) застосовується для захисту від шкідливого впливу та попадання всередину токсинів;
  • малина, виноградні кісточки, барбарис дарують комплекс вітамінів для поліпшення роботи;
  • амінокислоти позитивно впливають на детоксикацію та необхідні для побудови нових клітин;
  • есенціальні фосфоліпіди служать джерелом фосфорної кислоти та допомагають відновленню на клітинному рівні.

Популярність БАДів для очищення печінки


Вибираючи певні препарати для поліпшення роботи органів, слід почати з добавок, до складу яких входять відомі компоненти. Вживання БАДів буде корисним для людей, що полюбляють жирну їжу, після приймання антибіотиків або перенесених отруєнь. Для підтримки здорової функції органів, поліпшення стану шкіри та загального тонусу організму, доктор може порекомендувати приймати добавки в цілях профілактики.


У відгуках про спеціальні БАДи для печінки покупці свідчать про ряд поліпшень у роботі організму. До складу входять рослинні компоненти, що сприятливо впливають на стан організму та допомагають у покращенні функцій печінки. Комплекс вітамінів потрібний для відновлення після хвороби та підвищує ефективність приймання інших фармацевтичних препаратів.


Де купити БАД для відновлення печінки


В інтернет-магазині Watsons ви можете вибрати спеціальні БАДи у вигляді таблеток, капсул або лікарських флаконів. Співпрацюючи з перевіреними виробниками косметики та засобів для догляду за будинком, кожен клієнт отримує якісний товар за демократичною ціною. Онлайн-шопінг дозволяє здійснювати покупки з будь-якої точки України, не витрачаючи час на пошуки потрібного товару для краси або підтримки чистоти в будинку. Скористайтеся акційною пропозицією або бонусною карткою, щоб придбати продукцію зі знижкою. Ми пропонуємо товари брендів, яким довіряють покупці по всьому світу. Вибирайте комфортний спосіб оплати та ми доставимо покупку в усі регіони країни.


Приймати ці харчові добавки варто тільки після консультації з лікарем. Якісні БАДи подбають про ваше здоров'я та красу!