Вітаміни для жінок

5 товарів знайдено
Сортувати за:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SOLGAR VITAMIN СОЛГАР-Дієтична добавка Solgar Ресвератрол 60 шт-2304780000000-
03 16 - 12 31
1 341,00 грн
Member Card
30 days lowest price:

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SOLGAR VITAMIN СОЛГАР-Біологічно-активна добавка Solgar Олія примули вечірньої, капсули 60 шт-2267760000000-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SOLGAR VITAMIN СОЛГАР-Комплекс вітамінів для жінок Solgar Female Multiple 60 шт-2281730000000-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SOLGAR VITAMIN СОЛГАР-Мультивітамінний комплекс Пренатабс Solgar таблетки 60 шт-2226830000000-

Watsons клуб

Спеціальна ціна

SOLGAR VITAMIN СОЛГАР-Таблетки Solgar Фолієва кислота 100 шт-2227980000000-
03 16 - 12 31
351,00 грн
Member Card
30 days lowest price:

Вітаміни для жінок — корисна добавка для загального стану здоров'яНаше тіло потребує певної кількості корисних речовин для правильного функціонування, гарного самопочуття та здорового зовнішнього вигляду. Добавки — відмінний спосіб поповнення недоліку, коли у вас підвищена потреба, і ви не можете задовольнити її за допомогою їжі. Жінки повинні адаптувати свої добавки, щоб вони доповнювали їхній раціон оптимальним чином.
Які краще купити вітаміни для жінок: важливі позиціїРізним тілам потрібні різні поживні речовини у різних кількостях, а жіночого організму деякі з них особливо важливі. Ось перелік ключових корисних компонентів, на які жінки можуть звернути увагу. • кальцій: будівельник кісток;
 • вітамін D: активатор настрою та імунітету;
 • риб'ячий жир: захисник серця;
 • фолієва кислота: генератор клітин;
 • залізо: будівельник крові;
 • магній: регулятор тіла;
 • лютеїн: захист для очей.
 • У чому особливість вітамінів для жінок?  У продажу доступні формули добавок, призначені для чоловіків та жінок різного віку, етапу та способу життя та з різними проблемами зі здоров'ям.  Дослідження показують, що більшість людей не отримують достатньої кількості деяких важливих поживних речовин зі свого раціону, і полівітамінно-мінеральні добавки можуть допомогти заповнити цю прогалину. Але чи має наукове значення вибирати засіб, призначений спеціально для жінок?  У чоловіків та жінок різні потреби у харчуванні. Рекомендовані дієтичні норми розбиваються за потребами жінок та чоловіків на додаток до вікових груп.


  #

  #


  Для жінок відмінності найбільш суттєві під час вагітності, годування груддю, а також до та після менопаузи. Деякі відмінності у потребах у поживних речовинах обумовлені лише відмінностями у типових розмірах тіла чоловіків та жінок.  Ключові особливості: • Потреба в залізі більша у жінок, особливо у дітородному віці.
 • Потреба в кальції у жінок зростає під час та після менопаузи через ризик розвитку остеопорозу у міру зниження рівня естрогену.
 • Потреба у фолієвій кислоті у жінок подвоюється безпосередньо перед вагітністю та під час неї, особливо у першому триместрі, для запобігання розщепленню хребта у плода.
 • Потреба в деяких поживних речовинах, включаючи цинк, хром, рибофлавін, нікотинову кислоту, холін, тіамін та вітаміни А, С та К, у чоловіків дещо вища, ніж у жінок.
 • Де купити вітаміни для жінок у Києві?  Який варіант ви б не вибрали, пам'ятайте: вітамінно-мінеральна добавка має бути свого роду страховкою дієти, а не її заміною. Купити вітаміни для жінок мешканці Києва та інших міст в Україні можуть за допомогою інтернет-магазину Watsons. Каталог пропонує великий вибір товарів у широкому асортименті. Крім того, тут ви можете замовити вітаміни для жінок за цінами, які вас приємно здивують, з доставкою зручним способом.

  Ціни на жіночі вітаміни починаються від 69.90 грн.