• Колготки Art G Delicate Fume 20 Den 2-S

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 762879 Закінчився
47,50 грн
  • 1 шт
Колготки Art G Delicate Fume 20 Den 2-S – це колготки без шортиків, з низькою талією, які можна одягати під спідницю. Комфортний, широкий пояс колготок Art G Delicate Fume 20 Den 2-S забезпечує зручність у носінні. Додатковий ефект досягається за допомогою бавовняної ластовиці колготок Art G Delicate Fume 20 Den 2-S. Прозорий мисок колготок Art G Delicate Fume 20 Den 2-S є надзвичайно міцним та надійним у використанні. Країна-виробник: Україна.
Спершу одягніть одну частину колготок на руку, роблячи це дуже акуратно і збираючи тканину "гармошкою". Коли ви дісталися до ущільненого носка, надіньте його на пальці ніг і рухайтеся вгору по нозі - на стопу, гомілку, коліно і стегно - поступово розправляючи «гармошку». Такий спосіб дозволить не пошкодити колготки при надяганні і рівно розподілити візерунок без перекосів і зсувів, якщо такий є. Ті ж маніпуляції робимо і з другою частиною колготок. Коли колготки надіті до верху стегон, дуже обережно натягніть їх, розправляючи повністю.
Склад: 83% поліамід, 14% еластан, 3% бавовна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?