• Колготки Art G Tiano Tabaco 20 Den 3-M

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 874802 Закінчився
34,50 грн
  • 1 шт
Напівматові колготки Art G Tiano Tabaco 20 Den 3-M мають елегантний вигляд та водночас є надзвичайно зручними та надійними. До складу колготок Art G Tiano Tabaco 20 Den 3-M входить еластин, що робить їх структуру міцною та гнучкою одночасно. Колготки Art G Tiano Tabaco 20 Den 3-M обладнані посиленим верхом у вигляді шортиків, що дозволяє краще тримати форму, а укріплений мисок колготок Art G Tiano Tabaco 20 Den 3-M робить їх незамінними для щоденного використання. Країна-виробник: Україна.
Спершу одягніть одну частину колготок на руку, роблячи це дуже акуратно і збираючи тканину "гармошкою". Коли ви дісталися до ущільненого носка, надіньте його на пальці ніг і рухайтеся вгору по нозі - на стопу, гомілку, коліно і стегно - поступово розправляючи «гармошку». Такий спосіб дозволить не пошкодити колготки при надяганні і рівно розподілити візерунок без перекосів і зсувів, якщо такий є. Ті ж маніпуляції робимо і з другою частиною колготок. Коли колготки надіті до верху стегон, дуже обережно натягніть їх, розправляючи повністю.
Склад: 88% поліамід, 12% еластан.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
12 вересня, 2017
Колготки хорошего качества, цвет дымчато-коричневый, на рост 174 укр. р. 46 тройка села отлично. Рекомендую к покупке!