• Серветка з мікрофібри Фрекен Бок для скла та дзеркал

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 448334 Закінчився
34,96 грн  49,95 грн
Купити
  • 1 шт
Класифікація:
Серветка з мікрофібри для скла та дзеркал видаляє без миючих засобів пил, бруд, жирні плями, має антистатичні властивості, не залишає слідів, розводів і ворсу. Використання: застосовувати в сухому і вологому стані для догляду за скляними, глянцевими поверхнями і дзеркалами. Склад: поліамід, поліестер. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
2 грудня, 2017
Хорошо вытирает стеклянные поверхности от пыли. При использовании моющих средств разводов не оставляет. Вытираю ею зеркала в шкафе-купе и окна мою. Результат отличный. Рекомендую!
3 листопада, 2017
Неповірите!!! Цею серветкою я уже користуюся майже чотири роки, стіраю в машинці і їй нічого... якщо чиста серветка і чиста вода тоді не потрібний засіб для скла. 100% працює!!!
10 жовтня, 2017
самая лучшая салфетка для стекла и зеркал, никаких разводов!
4 вересня, 2017
Прекрасно вытирает и стекло, и зеркала - ни пыли, ни ворсинок, не разводов не остается.
27 серпня, 2017
Полностью справляется с заявленными функциями, теперь нет необходимости покупать моющие средства для стёкол