• Рукавички господарські Flink & Sauber (М)

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 696505 Закінчився
29,50 грн
Купити
  • 1 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Для побутового використання. Призначені для господарської роботи, а також можна використовувати на кухні для миття посуду. Довготривале використання рукавиць забезпечується додатковим внутрішнім бавовняним прошарком. Після використання рукавиці необхідно промити та дати висохнути. Країна-виробник: Німеччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
16 січня, 2018
Отличные перчатки! Прочные!
22 грудня, 2017
Перчатки неплохие,прочность не на высоте
19 грудня, 2017
Достаточно крепкие перчатки! С хлопковым напылением внутри. Приятно использовать. Беру размер М когда нужно часто снимать-надевать, чтоб чуть свободноваты на руке были. Очень радует акция на них
29 серпня, 2017
Трималися протягом 5 місяців, це дуже довго для гумових рукавичок.
27 серпня, 2017
пользуюсь не первый год, качественные, долговечные, всегда выбираю М - универсальный размер