• Рукавиці господарські Flink&Sauber з неопреном

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 813034 Закінчився
19,50 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 1 шт
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Для побутового використання. Завдяки подовженій манжеті та товстому шару латексу ваші руки будуть надійно захищені під час господарської роботи. Перфорована поверхня забезпечує надійний захват. Не підходять для людей з алергією на латекс. Після використання рукавиці промити та дати висохнути. Зберігання: не зберігати під дією прямого сонячного проміння. Застереження: тримати далі від дітей. Склад: латекс,неопрен, бавовна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
24 грудня, 2017
Походу придется смириться жить без данных перчаточек. Rossmann не смогли так просто перестать выпускать перчатки, без будущей альтернативы. Нас ждет сюрприз, хз
12 грудня, 2017
Поверніть рукавиці у продаж!!!
13 листопада, 2017
ВЕРНИТЕ ЭТИ ПЕРЧАТКИ В ПРОДАЖУ!!!!!!1!!!!!!!!!!111!!! я уже хатикую по ним полгода (((
20 жовтня, 2017
Найкращі рукавиці з усіх, які мені зустрічалися. Не можу дочекатись, коли знов будуть в продажу!
8 жовтня, 2017
перчатки терминаторы, шикарны!