• Рукавиці нітрилові Фрекен Бок з подовженою манжетою розмір М

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 902802 Закінчився
38,50 грн
Купити
  • 4 шт
Класифікація:
Рукавички нітрилові мають подовжений манжет, який дозволяє додатково захистити руки від забруднень і попадання води в середину рукавички. Придатні для багаторазового використання. Кожна рукавичка підходить як для правої, так і для лівої руки. Рукавички гіпоалергенні, не викликають роздратування шкіри, мають високі тактильні якості. Використання: для миття посуду, прибирання, чищення овочів, обробки риби та м'яса, прання білизни, фарбування волосся, роботи в саду. Склад: нітрил. Країна-виробник: Китай.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?