• Гелеві вставки проти ковзання Salton Feet Comfort Lady

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 700656 Закінчився
65,95 грн
Купити
  • 1 шт
Влітку нога часто потіє і как-будто виїжджає з взуття. Ходити в такому положення, коли частина стопи висить з взуття не дуже зручно. Однак, якщо всередину ви покладете гелеві вставки, то нога ніби "приклеїться" до них і не буде ковзати. Гелеві вставки Salton Feet Comfort Lady - необхідний аксесуар в гардеробі! Виріб легко миється і є багаторазовим. Країна-виробник: Китай.
Склад: поліуретановий гель, екстракт листя чайного дерева.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 лютого, 2018
Нога часто потеет, поэтому эти вставки очень помогли
22 грудня, 2017
Моё спасение летом от натоптышей.
22 листопада, 2017
Хорошие гелевые подушечки
24 жовтня, 2017
Зручні подушечки, спробувала і задоволена результатом на всі 100%, перешкоджають ковзанню і при правильному використанню вистарчає на більше разів.
9 вересня, 2017
Отлично справляются со скольжением стопы!