• Крем для взуття Standart Чорний

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 854579 Закінчився
14,50 грн
Купити
  • 60 мл
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Крем-фарба Standart забезпезпечує дбайливий догляд для шкіряного взуття. Відновлює колір, захищає від вологи, додає еластичності та блиску. Крем легко наноситься та швидко вбирається поверхнею взуття та не потребує полірування. У своєму складі крем-фарба містить натуральний віск, який забезпечує повноцінний догляд. Регулярне використання крему подовжує термін використання взуття. Склад: вода, композиція восків, акрилова емульсія, ізопропанол, пластифікатор, барвник чорний, ароматизатор, консервант. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
4 лютого, 2018
Больше всего мне нравится этот формат губки. Советую!
18 січня, 2018
Непоганий засіб, але мені останній раз попався досить засохший.
20 грудня, 2017
Качество такое себе. Полностью соответствует своей цене.
20 грудня, 2017
Такое себе. Быстро сохнет Не на долго хватает. Как раз своих денег стоит.
20 грудня, 2017
Такое себе. Быстро сохнет. Не на долго хватает. Как раз своих денег стоит.