• Фольга Фрекен Бок MAX алюмінієва

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1128223 Закінчився
33,50 грн
Купити
  • 10 м
Класифікація:
Фольга Фрекен Бок MAX алюмінієва зручна у використанні для господарсько-побутових цілей, а також для пакування і запікання м'ясної продукції, риби, яєць, молока, цільних свіжих овочів та фруктів, ракоподібних та молюсків, кондитерських та хлібобулочних виробів. Зберігати у недоступному для дітей місці. Не використовувати для пакування, зберігання та запікання харчових продуктів, що містять кислоту: перероблених фруктів та овочів, будь-яких консервів, кисломолочної продукції, соусів, сирів, дріжджів, готових пастоподібних страв. Країна-виробник: Україна.
Матеріал: алюміній харчовий.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 грудня, 2017
Хорошая фольга, прочная и на долго хватает.
15 листопада, 2017
Хорошая длина 10 метров и цена радует
14 листопада, 2017
Хорошая длина 10 метров но очень уж тонкая приходится оборачивать несколько раз
11 листопада, 2017
фольга хорошої якості, хороша товщина, взагалі не рветься. готувати з такою фольгою одне задоволення.
17 жовтня, 2017
Якісна міцна фольга, завжди купую більший метраж, щоб надовго вистачило і не переплачувати за картонну трубку.