• Паперові форми для кексів Stella

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1076773 Закінчився
39,95 грн
Купити
  • 45 шт
Вікові обмеження:
Класифікація:
Паперові формочки для кексів – це сучасна упаковка, яка поступово стає невідмінною частиною багатьох кондитерських виробів. Формочки можуть бути використанні для порціонної подачі і викладки різних кондитерських виробів (кексів, тістечок, цукерок). За допомогою спеціального жиро- і вологостійкого пергаменту, вироби в формочках можна заморожувати і використовувати в духовій шафі. Також формочки з пергаменту дозволяють повністю виключити жири у підготуванні робочих поверхонь до випічки. В результаті ви отримуєте не тільки форму для випікання, а також естетичну упаковку для кондитерських виробів. Діаметр 50 мм. Застосування: використовувати відповідно до рецептів кондитерських виробів. Склад: біорозкладна целлюлоза 100%. Країна-виробник: Польща.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 грудня, 2017
Дуже зручно випікати кексики. Плюс також в тому, що не потрібно мити форми.
11 грудня, 2017
Хорошее качество.
1 грудня, 2017
Естетично і зручно, а також дуже красиво, рекомендую!
8 листопада, 2017
Хорошо держит форму,использую по несколько раз.Экономно и красиво.
7 жовтня, 2017
Красиво, практично и удобно. Не надо мазать маслом и потом мыть. Обычные кексы в такой цпаковке- праздник.