• Папір для випічки Stella

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1076780 Закінчився
34,50 грн
Купити
  • 1 шт
Вікові обмеження:
Класифікація:
Папір для випічки допомагає зробити страви більш досконалими. Призначений для випікання тістечок, піци та паштетів. Випічка не приліпає і не припалюється. Завдяки витримці високих температур до 220 °С папір можна використовувати для приготування різноманітних страв, а також у мікрохвильовій печі до 800 W. Не потребує додаткового використання жирів. Країна-виробник: Польща.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
13 листопада, 2017
Хорошая бумага для запекания,хотя уже редко пользуемся ней чаще фольгой
24 жовтня, 2017
Нормально помогает выпекать блюда. Удобно в использовании.
3 серпня, 2017
Папір гарної якості. Дійсно нічого до нього не прилипає. При випічці печива можна використовувати один той самий папір декілька раз, при чому якість його не знижується. Рекомендую.