• Пергамент для випічки Фрекен Бок для круглих форм Ø36см

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1128251 Закінчився
25,25 грн
Купити
  • 10 шт
Класифікація:
Пергамент для випічки Фрекен Бок для круглих форм Ø36см зручний у використанні для господарсько-побутових цілей, а також для пакування і запікання м'ясної продукції, риби, яєць, молока, цільних свіжих овочів та фруктів, ракоподібних та молюсків, кондитерських та хлібобулочних виробів. Зберігати в запакованому вигляді в закритих сухих приміщеннях, на відстані не менше 1м від нагрівальних приладів і систем опалення, захищеним від прямої дії сонячного світла. Зберігати в недоступному для дітей місці. Використовувати за призначенням: для випічки та пакування харчових продуктів; для господарсько-побутових потреб. Країна-виробник: Україна.
Матеріал: рослинний пергамент, придатний для контакту з харчовими продуктами.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 лютого, 2018
отличное качество, удобная вещь
11 грудня, 2017
У всех товаров этой марки качество на высоте. Очень удобно использовать для выпечки.
7 грудня, 2017
довольно плотный пергамент,использую каждый круг по несколько раз,не рвется и не пригорает,
5 грудня, 2017
Отличный пергамент! Удобная форма для круглых форм, выпечка не прилипает. Рекомендую!
16 листопада, 2017
Хорошее качество бумаги мне понравилось