• Плівка Фрекен Бок Max Зручність харчова

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1128244 Закінчився
118,50 грн
Купити
  • 200 м
Класифікація:
Плівка Фрекен Бок Max Зручність харчова зручна у використанні для господарсько-побутових цілей, а також для пакування м'ясної продукції, риби, яєць, молока, цільних свіжих овочів та фруктів, ракоподібних та молюсків, кондитерських та хлібобулочних виробів. Зберігати в запакованому вигляді в сухих приміщеннях, на відстані не менше 1м від нагрівальних приладів і систем опалення, захищеною від прямої дії сонячного світла. Зберігати в недоступному для дітей місці. Використовувати за призначенням: для пакування харчових продуктів, а також для господарчо-побутових потреб. Країна-виробник: Україна.
Матеріал: поліетилен, придатний для контакту з харчовими продуктами.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 грудня, 2017
Удобная в использовании, нужная вещь на кухне.
12 грудня, 2017
Незамiнна при пакуваннi продуктiв. Дуже зручна у використаннi.
19 вересня, 2017
Классная пленка. Очень удобно запаковывать в нее продукты
19 вересня, 2017
Незаменимая вещь для хозяйки
19 вересня, 2017
Прочная, комфортно использовать