• Рідкий засіб для миття посуду Ecomix Лаванда

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 940511 Закінчився
9,50 грн
  • 500 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Рідкий засіб для миття посуду Ecomix Лаванда придатний для догляду за різними типами поверхонь: фарфор, кераміка, кришталь, скло, емаль тощо. Рідкий засіб для миття посуду Ecomix Лаванда швидко видаляє навіть дуже стійкі забруднення і жир, додає посуду блиску і не залишає розводів, якісно і безпечно миє посуд без зайвих зусиль. До складу рідкого засобу для миття посуду Ecomix Лаванда входять тільки безпечні, здатні до біологічного розкладання поверхнево-активні речовини. Економічний у використанні, ефективний в холодній та жорсткій воді, має приємний свіжий аромат. Зберігати в недоступному для дітей місці. При потраплянні в очі негайно промити великою кількістю води. Зберігати окремо від харчових продуктів. Країна-виробник: Україна.
Перед використанням збовтати. Нанесіть 1 краплю засобу на губку, помийте посуд і змийте водою.
Склад: вода підготовлена, аніонні ПАР - від 5 до 15%, неіоногенні ПАР - менше 5%, амфотерні ПАР - менше 5%, хлорид натрію, лимонна кислота, консервант, запашка "Лаванда", барвник.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 березня, 2018
Неплохое средство укр.производителя.
14 березня, 2018
Економічний у використанні, ефективний в холодній та жорсткій воді, має приємний свіжий аромат.
13 березня, 2018
Мені цей засіб сподобався - густий, концентрований, добре відмиває брудний посуд
24 лютого, 2018
Средство неплохое, но не концентрированное, цена, по-моему, завышена, качество и упаковка ей не соответствует.
20 лютого, 2018
Упаковка не очень удобно, но главное-экономично.