• Рідкий засіб-концентрат для миття посуду Sodasan Лимон органічний

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1137652 Закінчився
62,75 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 300 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Органічний засіб-концентрат для миття посуду Sodasan Лимон рідкий 300 мл – це надійний та безпечний засіб, який допоможе вам відмити посуд без зайвих зусиль. Засіб-концентрат для миття посуду Sodasan Лимон швидко видаляє забруднення й жир, надає посуду блиску та не залишає розводів. До складу засобу-концентрату для миття посуду Sodasan Лимон входять тільки безпечні рослинні інгредієнти органічного походження. Спеціальна формула засобу-концентрату для миття посуду Sodasan Лимон захищає ваші руки від пересихання й робить їх м'якими на дотик. Країна-виробник: Німеччина.
Перед використанням збовтувати. Нанесіть 1 краплю засобу на губку. Помийте посуд, змийте водою.
Склад: >30% вода, 5-15% ПАР цукру (неіоногенні ПАР), сульфат спирту кокосової олії (аніонні ПАР), <5% випарена сіль, цитрат, ефірні олії, що містять лімонен та цитраль.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
23 грудня, 2017
Моющим средством довольна. Одна капелька и пена, мягка, ароматная. Повторно возьму, но большим объемом. Рекомендую, особенно в акцию.
10 жовтня, 2017
Хорошее средство и моет хорошо,но очень дорого для 300 мл.
7 жовтня, 2017
Хорошо очищает, жир быстро смывается, руки остаются увлажненными. Запах приятный
27 вересня, 2017
Дуже хороший засіб для миття почала - піниться гарно і безпечний
23 вересня, 2017
Хороший засіб для миття посуду, добре піниться.