• Таблетки для посудомийних машин L'arbre Vert

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1127481 Закінчився
289,00 грн
Купити
  • 40 шт
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Таблетки L'arbre Vert для миття посуду у посудомийній машині чудово справляються з усіма видами забруднень. Бікарбонат натрію, який входить до складу таблеток, сприяє кращому розчиненню органічних жирів, ефективно очищує Ваш посуд і пом'якшує воду, запобігає відкладенню накипу і солей. Можна використовувати для миття будь-якого посуду. Країна-виробник: Франція.
Спосіб застосування: розірвіть упаковку, помістіть безпосередньо в дозатор. Використовувати 1 таблетку для одного циклу миття.
Склад: цитрат натрію (натрієва сіль лимонної кислоти), бікарбонат натрію (харчова сода), амінопропионова кислота, n-карбоксиметил (похідна целюлози), трисодіальна сіль, карбонат натрію (натрієва сіль вугільної кислоти), полікарбоксилінованна, соляна сіль, n-метилацетамид (монометилзаміщенний амід оцтової кислоти), целюлоза, дистилят натрію, перкарбонат натрію (кристал сольват карбонату натрію і пероксид водню), амілази, карбоксиметилцелюлоза, протиази, гліцерет-17 кокоат, сахароза, d-сорбіт, пальмат натрію, кокоат натрію.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?