• Засіб для миття дитячого посуду Ecomix

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1046190 Закінчився
19,95 грн
Купити
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
15,96 грн     19,95 грн
  • 500 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Засіб Ecomix призначений для миття дитячого посуду зі скла, металу, пластмаси. Без фосфатів та барвників, містить гіпоалергенну віддушку. Для застосування невелику кількість рідини нанести на губку, очистити посуд від забруднення і ретельно сполоснути водою. Добре миє навіть в холодній воді. Склад: вода, аніонні ПАР від 5 до 15%, неіоногенні ПАР менше 5%, амфотерна ПАР менше 5%, хлорид натрію, віддушка, лимонна кислота, консервант. Зберігати у недоступному для дітей місці. Уникати потрапляння в очі та проковтування. У разі потрапляння в очі промити їх великою кількістю води. У разі проковтування негайно звернутися до лікаря та показати етикетку. Зберігати в сухих приміщеннях при температурі від +5 до 25°С. Уникати попадання прямих сонячних променів. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 листопада, 2017
Практически без запаха,пенится не очень,не экономичное.Надеюсь что оно действительно безопасное для детской посуды.
11 листопада, 2017
Не очень справляется с жиром, но в целом нормальное средство, щадящее - для детей самое то. Запаха вообще не почувствовала)
25 вересня, 2017
Хорошее средство за такие деньги для детей.
2 вересня, 2017
"Бывает и по лутше бывает и по хуже".Средненькое моющее средство-покупать можно , имеет приятный мягкий запах.РЕКОМЕНДУЮ
2 вересня, 2017
Неплохое моющее средство,минус его что жидковатый😭 этот Ecomix.Приятный не резкий запах.Короче моя оценка по 5 системе 4.Как говориться "Какая цена такое и качество".