• Засіб для миття посуду Domol Апельсин

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 987362 Закінчився
37,75 грн
Купити
  • 1 л
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Засіб для миття посуду має високу ступінь розщеплення жиру. Нейтральний для шкіри показник рН. Дозування: одного короткого вприскування (5 мл) достатньо для 5л води. Застереження: зберігати в недоступному для дітей місці. При потраплянні в очі може викликати подразнення! У разі контакту з очима негайно промити їх великою кількістю води, якщо подразнення не проходить звернутися до лікаря та показати етикетку. При проковтуванні негайно зверніться до лікаря і показати упаковку або етикетку. Склад:  вода, від 5 до 15% аніонні ПАР, менше 5% амфотерні ПАР, менше 5% неіоногенні ПАР, запашки (лимонен, ліналоол), консерванти (бензізодіазолінон, метилізодіазолінон), барвник. 

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 січня, 2018
Отлично моет, приятно пахнет!
25 грудня, 2017
Хороший. Сегодня домучила бутылку отвратительного Фрекен Бок, так этот в сравнении с предыдущим просто отличный! Пены много, посуда скрипит, запах... да, сильный. Но я бы не сказала, что синтетический
28 листопада, 2017
Нормальний засіб, жир розщеплює, руки не подразнює, запах приємний цитрусовий.
9 листопада, 2017
Засіб не сподобався. Запах дуже сильний і якийсь хімічний. Я ним посуд не мила, а мила ванну, раковину та газ.плиту.
9 листопада, 2017
Мені цей засіб не сподобався. Запах хімічний, для миття посуду я його не використовувала, а мила ним ванну, раковину, газ.плиту.