• Засіб для миття посуду Ecomix Sensitive

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1029789 Закінчився
32,95 грн
Купити
  • 1 л
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Засіб Ecomix Sensitive призначений для миття кухонного посуду зі скла, металу, пластмаси. Ідеально очищає посуд до блиску від жиру і бруду. Добре миє в холодній воді. Має зручний дозатор. Для застосування невелику кількість рідини нанести на губку, очистити посуд від забруднення і ретельно сполоснути водою.  Склад: вода, від 5 до 15% аніонні ПАР, менше 5% неіоногенні ПАР, хлорид натрію, віддушка, лимонна кислота, консервант. Уникати потрапляння в очі та проковтування. У разі потрапляння в очі промити їх великою кількістю води. У разі проковтування негайно звернутися до лікаря та показати етикетку. Зберігати в сухих приміщеннях при температурі від +5 до 25°С. Уникати попадання прямих сонячних променів. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
24 січня, 2018
не понравилось, плохо отмывает жирную посуду, большой расход
24 січня, 2018
Удобное в использовании, но не очень эффективное средство.
16 січня, 2018
з жиром погано справляється (((((((((
22 жовтня, 2017
Достойное бюджетное качество! Очень удобный дозатор! Покупкой довольна!
29 вересня, 2017
Хорошее средство,хотя и дороже чем другие торговые марки.