• Засіб для миття посуду Ecomix Wash Up Яблуко

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 940518 Закінчився
16,95 грн
  • 500 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Засіб для миття посуду Ecomix Wash Up Яблуко чудово підійде для догляду за різними типами поверхонь. Унікальна формула швидко видаляє різні види забруднень та жир. Після використання не залишає розводів. До складу засобу входять безпечні, активні речовини. Економічний у використанні та має приємний запах. Ефективний навіть у жорсткій воді. Країна-виробник: Україна.
Спосіб застосування: для миття нанесіть невелику кількість засобу на губку або посуд. Додавайте засіб у міру необхідності. Після миття обполосніть посуд чистою водою.
Склад: вода підготовлена, аніонні пар - від 5 до 15%, неіоногенні пар - менше 5%, амфотерні пар менше 5%, хлорид натрію, лимонна кислота, консервант, запашка «Яблуко», барвник.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 лютого, 2018
Мне не понравилось это средство, запах химозный и плохо справляется с жиром. Больше не куплю.
23 січня, 2018
Упаковка не очень удобна, но отмывает.
12 січня, 2018
Брала по акции - это радует, потому что было бы жалко покупать по полной цене, совсем не понравилось это средство, очень большой расход, с жиром не справляется(если холодная вода)
1 грудня, 2017
А мне это средство понравилось. Хорошо справляется с жиром, при этом мало пенится (легко ополаскивать - экономия воды). Очень приятный запах яблочка, консистенция довольно густая, хватает надолго.
29 листопада, 2017
Среднего качества,моет,но большой расход...