• Засіб для миття посуду Fairy "Ніжні руки" Ромашка і Вітамін Е

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 195809 Закінчився
39,95 грн
  • 1 л
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Ви втомилися часто купувати засіб для миття? Тоді спробуйте Fairy з особливо дбайливою формулою, що захистить шкіру Ваших рук. Він дає густу і стійку піну, і тому його вистачає надовго. Fairy має склад, який м'яко діє на руки, допомагаючи зберегти ліпідний шар шкіри. А завдяки ароматичним добавкам, що входять до складу Fairy, миття посуду перетворбюється на задоволення! Відмити жир в холодній воді особливо складно. Активні компоненти настільки ефективні, що прекрасно розчиняють жир навіть у холодній воді. Посуд з антипригарним покриттям вимагає делікатного догляду, а Fairy прекрасно відмиває посуд зі спеціальним покриттям, не ушкоджуючи його. Склад: 5-15% аніонні ПАР; <5% неіоногенні ПАР, ароматизуючі добавки, консерванти, цитронеллол. Країна-виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 березня, 2018
Хорошее средство.Хватает надолго.
1 березня, 2018
Не могу сказать, что очищает с помощью одной капли, как в рекламе.
22 лютого, 2018
Найкращий засіб для миття посуду.
22 лютого, 2018
Відмиває жир навіть у холодній воді
21 лютого, 2018
Дуже хороший засіб для миття посуду