• Засіб для миття посуду Gala Лимон

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 201745 Закінчився
27,95 грн
  • 1000 г
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Рідина для миття посуду GALA Бальзам для ніжних рук з гдіцеріном і алое вера, для якої навіть холодна вода - зовсім не проблема! З GALA Бальзам для ніжних рук Ваш посуд буде чистим до скрипу, адже GALA миттєво розчиняється навіть в жорсткій холодній воді і діє швидко. Користуйтесь GALA, і відмінний результат без переплат буде радувати Вас кожен день! Склад: 5-15% аніонні ПАР; <5% неіоногенні ПАР, консерванти, ароматизатори. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
24 лютого, 2018
Стараюсь мити посуд без засобів, але Гала Лимон завжди присутня на випадок, коли відмити посуд без засобу не виходить.
3 лютого, 2018
Хорошо пенится, а значит расход минимальный, ненавязчивый аромат и цена приятная.
27 січня, 2018
Нормально отмывает, но чуда ждать от того средства не стоит.
25 січня, 2018
Отличное средство, покупала часто.
23 грудня, 2017
недорого и хорошо отмывает