• Засіб для миття посуду Вінницяпобутхім SARMA Актив

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 825739 Закінчився
24,50 грн
  • 500 мл
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Вологі губки для миття посуду – ідеальне місце для розвитку бактерій. Миючий засіб, забезпечує не тільки чистоту Вашого посуду, а і володіє високим антибактеріальним ефектом – знищує бактерії на посуді та губках для миття посуду. Завдяки своїй унікальній формулі знищує до 99,9% всіх відомих бактерій. Безпечний для здоров’я. Не містять хлору та хлоридів. Покращена формула геля для миття посуду усуває різного роду та ступеня складності забрудненнями як в гарячій, так і в холодній воді. Підходить і для жорсткої води - розчиняється навіть у жорсткій воді і діє швидко. Добре змивається. Має приємний цитрусовий запах. Економно витрачається. З цим засобом мити посуд – швидко, ефективно та приємно! Спосіб застосування: нанести на посуд за допомогою губки круговими рухами в необхідній кількості. Ретельно змити. Країна – виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
11 січня, 2018
Дуже сподобався цей продукт, дійсно ефективний та якісний миючий засіб.
18 грудня, 2017
Очень нравиться средство. Хорошо отмывает и расход маленький
22 листопада, 2017
Один з найкращих засобів!Рекомендую.
22 листопада, 2017
Хороший засіб. Навіть у холодній воді - гарний результат!
16 жовтня, 2017
Идеальное средство для мытья посуды, хорошо справляется с жиром даже в холодной воде, радует цена и состав