• Засіб для миття посуду Вінницяпобутхім Sarma Сода ефект

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 860739 Закінчився
21,95 грн
  • 500 мл
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Вологі губки для миття посуду – ідеальне місце для розвитку бактерій. Миючий засіб, забезпечує не тільки чистоту Вашого посуду, а і володіє високим антибактеріальним ефектом – знищує бактерії на посуді та губках для миття посуду. Завдяки своїй унікальній формулі знищує до 99,9% всіх відомих бактерій. Безпечний для здоров’я. Не містять хлору та хлоридів. Покращена формула геля для миття посуду з содою усуває різного роду та ступеня складності забрудненнями як в гарячій, так і в холодній воді. Підходить і для жорсткої води - розчиняється навіть у жорсткій воді і діє швидко. Добре змивається. Економно витрачається. З цим засобом мити посуд – швидко, ефективно та приємно! Спосіб застосування: нанести на посуд за допомогою губки круговими рухами в необхідній кількості. Ретельно змити. Країна – виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
3 лютого, 2018
Мое любимое средство для посуды. Густое, хорошо моет в холодной воде (у меня горячей нет) и экономно при этом получается. Стараюсь успеть взять в акцию)))
30 січня, 2018
Дуже гарний миючий засіб, добре миє та залишаєтьс запаху миючого засобу.
16 січня, 2018
Хорошо моет , экономный он КЛАССНЫЙ
12 січня, 2018
уже очень много лет покупаем и я и мама именно это средство.очень экономное, моет жир и в холодной воде
3 січня, 2018
Хорошее средство для посуды, густое, экономное и со своей задачей отлично справляется