• Туалетний папір Grite Perlum

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1091837 Закінчився
259,00 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 24 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Вся група продуктів Grite створена, щоб піклуватися про Вашу сім'ю. 3-х шаровий декорований туалетний папір Grite Family поєднує в собі міцність і м'якість, вироблений з ретельно відібраної та переробленої макулатури. Перлинно-білий, 3-х шаровий целюлозний туалетний папір Grite Perlum - це гігієна і комфорт за привабливою ціною! Склад: 100% целюлоза. Країна-виробник: Литва.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
7 лютого, 2018
Очень плотная, но мягкая бумага. Экономичный расход. Приятная в применении. Выгодно покупать по акции.
29 листопада, 2017
папір туго намотаний, приємний на дотик, для тривалого користування
10 жовтня, 2017
Благодаря отличному кач-ву расход действительно меньший, что явл одним из факторов экономии наряду с большой упаковкой и акциями. Не говоря о том, что цена ещё не самая высокая из дорогих бумаг.
5 жовтня, 2017
Бумага отличная, но редко могу себе позволить её покупать по такой цене
15 вересня, 2017
при покупке большой упаковки цена за рулон значительно ниже