• Серветки вологі Smile Дейлі трави mix

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 755592 Закінчився
9,15 грн
Купити
  • 15 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Універсальні серветки з натуральними екстрактами призначені для швидкого очищення шкіри обличчя, рук і тіла в будь-якій ситуації. Надають шкірі відчуття чистоти і свіжості на довгий час. Ніжно піклуються про шкіру, м'яко очищують її, заспокоюють і підтримують необхідний рівень зволоженості. Мають приємні фруктові, трав'яні і квіткові аромати. Створені на основі натуральних рослинних екстрактів. Не містять спирту, містять нейтральний рівень pН. Вологі серветки Smile Daily з натуральними екстрактами чайного дерева й оливи Містять натуральні рослинні екстракти, які покращують живлення і зовнішній вигляд шкіри, володіють вираженою заспокійливою дією. Пройшли мікробіологічне тестування. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
21 лютого, 2018
Приятный аромат, качество отличное.
4 лютого, 2018
В использовании удобные. Аромат не раздражает.
4 лютого, 2018
Хороші очищаючі серветки. Зручно брати з собою.
25 січня, 2018
Якість на висоті, по доступній ціні.
18 січня, 2018
Хорошие салфетки, приятно пахнут, достаточно влажные.