• Серветки вологі Smile Hello Kitty mix

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 854943 Закінчився
10,15 грн
Купити
  • 15 шт
Вікові обмеження:
Цільова аудиторія:
Ніжні вологі серветки Smile Hello Kitty з чарівними фруктово-ягідними ароматами призначені для дітей від 4-х років. Вони не тільки очищають шкіру, але й забезпечують додатковий догляд. Продукція збагачена вітамінним комплексом, завдяки якому серветка не тільки зберігає гігієну рук дитини, але і підтримує її імунітет. Успішно пройшли тестування та отримали схвалення Союзу педіатрів України. Не містять спирту, пройшли дерматологічне та мікробіологічне тестування, гіпоалергенні, мають нейтральний рівень рН. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
11 січня, 2018
Хорошие салфетки,руки чистые .
3 грудня, 2017
Дизайн призван привлечь внимание. Салфетки с задачей справляются.
10 листопада, 2017
красивая упаковка и хорошое качество. приятный запах
7 листопада, 2017
Дуже приємний аромат))))
17 жовтня, 2017
Очень нежные салфетки, не вызвали аллергии, приятный запах