• Вологі серветки Novita Gapchinska для зняття макіяжу

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1132017 Закінчився
14,00 грн
Купити
  • 15 шт
Вологі серветки Novita Gapchinska для зняття макіяжу зі зволожуючим біотоніком для ніжного зняття макіяжу, очищення та догляду. Біотонік на рослинній основі зволожує шкіру, прискорює оновлення клітин епідермісу. Комплекс натуральних екстрактів інтенсивно тонізує і живить шкіру, підсилює метаболічні процеси в клітинах шкіри. Квіткова вода мальви має заспокійливі і захисні властивості. Косметичні вологі серветки Novita Gapchinska дбайливо доглядають за вашими покривами, не травмуючи і не дратуючи навіть саму чутливу і вразливу шкіру. Країна-виробник: Україна.
Спосіб застосування: відкрити клапан, дістати серветку, після чого клапан щільно закрити. Обробити шкіру. Серветка призначена для одноразового використання.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?